Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Whitenergy Baterie 3600mAh pro Psp Fat


red75

Recommended Posts

Tak jsem mému fatovi pořídil novou baterii, pořád jsem řešil velkou kapacitu a skončil jsem u tohodle typu.

Oproti standartně nabízeným fake 3600mAh kouskům je jednou tak široká.

uo4uo9vj1wvkrd40o4jz.jpg

Dneska mi přišla, jsem moc zvědav jak se předvede.

Koupil jsem ji zde

http://www.alwar.cz/31107-whitenergy-baterie-pro-sony-psp-1000-fat.html?keyword=psp+baterie

Máte někdo zkušenosti s těmito bateriemi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál baterie to není (za tu se dá asi považovat pouze sony). Je vyrobena v polsku firmou která se výrobou baterií zabývá, což je určitá naděje že by udávaná kapacita mohla být skutečná. Naprostá většina napodobenin která ma na sobě napsáno 3600mAh ve skutečnosti tuto kapacitu nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdrive jsem si ymslell ze je to nejaka ptakovina, ale tady to prodavaji, externi baterie s kapacitou 26000 mAh

pochybuji ze to bude mit takouvou kapacitu, je to pomerne male

http://www.tygriceny.cz/slevy/26000mAh-External-Nabijeci-Baterie-Balicek-pro-PSP-1000-2000-3000-NDS-DS-Lite-GBA

toto mi prijde realnejsi, 6800 mAh

http://www.amilo.cz/externi-baterie-sony-psp/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by zajímalo kolik hodin vydrží ta s 26 000 mAh... :--) ,i když jak říkám je to noname takže nikde o ní nic moc nebude info.Nejlepší by bylo se zeptat nějákého uživatele,ale všem evidentně stačí 1200mAh což se rovná cca. 3 hodinám hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě by zajímalo kolik hodin vydrží ta s 26 000 mAh... :--) ,i když jak říkám je to noname takže nikde o ní nic moc nebude info.Nejlepší by bylo se zeptat nějákého uživatele,ale všem evidentně stačí 1200mAh což se rovná cca. 3 hodinám hraní

Mě PSP s displejem na nejnižší svítivost s vypnutým zvukem vydrží cca 6 hodin čistýho paření.

(baterie 1200mAh a 3.6V)

Pozor napětí je důležité aby bylo stejné!!! Jak je u těch baterek napsáno Output 5.2V tak to by PSP pomalu, ale jistě oddělalo

Ledaže byste si do PSP strčili mini reostat :D .

Edit: Omlouvám se to je do nabíjecího konektoru (těch 5 V), ale jen pro představu narvat do PSP místo baterky 230 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro upřesnění elektrický proud někde v elektrárnách vyrobí pomocí generátoru,ten pak teče do vaší nejbližší trafo stanice kde se přetransformuje na 230v a pak teče do vaší sítě.Tak vy dáte do zásuvky nabíječku do té jde 230 ale uvnitř toho adaptéru se přetransformuje na 5voltíků (a pozor!také usměrní) :d ,které jdou vašeho akumulátoru potom z akumulátoru dáváte psp papat 3.2v ...hh pokud se mýlím opravte mne

edit:takže to,že budete mít baterku která má napětí 5v ničemu nevadí.ono si stačí uvědomit že lze hrát právě na onech pěti voltech jenom na nabíječce,bez akumulátoru :--) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro upřesnění elektrický proud někde v elektrárnách vyrobí pomocí generátoru,ten pak teče do vaší nejbližší trafo stanice kde se přetransformuje na 230v a pak teče do vaší sítě.Tak vy dáte do zásuvky nabíječku do té jde 230 ale uvnitř toho adaptéru se přetransformuje na 5voltíků (a pozor!také usměrní) :d ,které jdou vašeho akumulátoru potom z akumulátoru dáváte psp papat 3.2v ...hh pokud se mýlím opravte mne

edit:takže to,že budete mít baterku která má napětí 5v ničemu nevadí.ono si stačí uvědomit že lze hrát právě na onech pěti voltech jenom na nabíječce,bez akumulátoru :--) ...

No to vím že to takhlenc je (cca 8. třída - učitel nám to vysvětloval dopodrobna).

Taky jsem se opravil, že jde těch 5 V do nabíjecího konektoru a ne do baterkovýho.

A těch 230 jsem tam napsal ze srandy (Prostě si zkus představit nějakého domácího kutila co vezme tři dráty, strčí je do zásuvky a pak do baterkovýho konektoru :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu