Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokemon Black / Pokemon White -> 5. generace pokemonu


yaluroo

Recommended Posts

kubago tu to mas pekne vysvetlene >>> http://www.serebii.net/blackwhite/cgear.shtml ale potrebujes vediet po anglicky ;)

a k tomu infracervenemu portu...ziadne ds ako take IRDA nema...pokial mas kupenu jednu z hier HGSS s pokewalkerom tak ta napadne o co ide ;) ono totizto IRDA ma ta karta s hrou...pokial hras stiahnutu hru cez flash kartu tak si o tuto zrejme zbytocnu moznost ukrateny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 201
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, nemáte někdo odzkoušenou romku Pokemon Black na DSTT? mám poslední verzi a když to chci spustit, tak to naběhne, ale ještě něž se cokoli zobrazí, tak je jenom bílá obrazovka a je to zamrzlý. Už sem zkoušel několik romek, ale všechny zatím dopadly stejně.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trany hej je to tam len ako doplnok aby tam nebolo prazdne miesto :D bolo by este viac hier ktore by som si rad kupil do zbierky ale to uz by boli asi zbytocne vyhodene prachy..ako napr obidvoch zeldov...tak isto obidve kingdom hearts a este vsetky 3 pokemon mystery dungeony...a to nehovorim o tom ze si este brusim zuby na 3DS s tym ze DSi si asi necham :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak nam dneska spustili Pokemon Global Link http://en.pokemon-gl.com/

Hodil jsem pokemona do dream world a cekam co bude :)

Komplexnejsi informace: http://www.serebii.net/blackwhite/dreamworld.shtml

Rychly HOW-TO jak to zprovoznit:

1) je potreba se registrovat na pokemon.com (na strankach global linku ti to umozni

2) pomoci nove vytvoreneho uctu vam to umozni prihlasit se, je potreba zvolit si GL prezdivku a take registrovat svoje Game sync ID (je mozne vyplnit pozdeji).

Dokud ID nevyplnite, budete vyuzivat pokemon GL v demo verzi a nebudete moci synchronizovat svoji hru s vasim uctem na GL)

3) Game sync ID zjistite v hlavnim menu -> je tam polozka Game Sync settings, ktera vam po pripojeni k Nintendo Wi-Fi network vyplivne vase ID, ktere vyplnite v sekci profile - game registration

Pozn: na vygenerovani Game sync ID muzete cekat dost dlouho

4)Ve hre v C-gear zvolite Online - game sync a vyberete pokemona, ktereho chcete poslat do dream world spinkat.

Pozdeji hodim detaily. Zatim to jeste pise ze se pozadavek zpracovava. Celkove je to dneska celkem pretizene.

AD: pridal jsem do podpisu svuj friend code, bude se to hodit v GL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Máš tam na pokemon-gl.com Rovnou odkaz promotions. Zatím tam žádné nevisí... Na to první pozadí, co se píše v novinkách potřebuješ kód z příručky black/white. Jinak ještě další bonus o kterym vím je ten, že když si zahraješ takovou hru na pokemon.com (trampolínu, s míčkem rozbíjíš kostičky, tak můžeš narazit v dream world na několik druhů EEvee. PS: Dáš ty zápasy? Zatím čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Máš tam na pokemon-gl.com Rovnou odkaz promotions. Zatím tam žádné nevisí... Na to první pozadí, co se píše v novinkách potřebuješ kód z příručky black/white. Jinak ještě další bonus o kterym vím je ten, že když si zahraješ takovou hru na pokemon.com (trampolínu, s míčkem rozbíjíš kostičky, tak můžeš narazit v dream world na několik druhů EEvee. PS: Dáš ty zápasy? Zatím čau

Kam kód zadat?

Což o to, rád bych zahrál, bohužel se mi prozatím nedaří připojení tam, kde se během týdne pohybuji nejčastějí. (rád bych z notrebooku připojeného přez kabel udělal 802.11b ad-hoc)

Takže můžu hrát akorát o výkendu. (prozatím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plazmas bohuzial DS nepodporuje ad-hoc...iba infrastrukturu...keby to slo tak si mozem spravit z telefonu router (tiez ad-hoc) a hrat prakticky vsade kde mam signal na telefone...ale bohuzial...

aspon myslim..mozno je chyba niekde inde...ak sa mylim tak ma opravte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plazmas bohuzial DS nepodporuje ad-hoc...iba infrastrukturu...keby to slo tak si mozem spravit z telefonu router (tiez ad-hoc) a hrat prakticky vsade kde mam signal na telefone...ale bohuzial...

aspon myslim..mozno je chyba niekde inde...ak sa mylim tak ma opravte

Dokuď jsem měl ještě XP, tak jsem se mohl připojit přes ASUS WL-167g (USB Wifi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam kód zadat?

Což o to, rád bych zahrál, bohužel se mi prozatím nedaří připojení tam, kde se během týdne pohybuji nejčastějí. (rád bych z notrebooku připojeného přez kabel udělal 802.11b ad-hoc)

Takže můžu hrát akorát o výkendu. (prozatím)

Tady to psal. Ten kód pro promotion se zadá na internetu v prohlížeči. pokemon-gl.com

Tak nam dneska spustili Pokemon Global Link http://en.pokemon-gl.com/

Hodil jsem pokemona do dream world a cekam co bude :)

Komplexnejsi informace: http://www.serebii.net/blackwhite/dreamworld.shtml

Rychly HOW-TO jak to zprovoznit:

1) je potreba se registrovat na pokemon.com (na strankach global linku ti to umozni

2) pomoci nove vytvoreneho uctu vam to umozni prihlasit se, je potreba zvolit si GL prezdivku a take registrovat svoje Game sync ID (je mozne vyplnit pozdeji).

Dokud ID nevyplnite, budete vyuzivat pokemon GL v demo verzi a nebudete moci synchronizovat svoji hru s vasim uctem na GL)

3) Game sync ID zjistite v hlavnim menu -> je tam polozka Game Sync settings, ktera vam po pripojeni k Nintendo Wi-Fi network vyplivne vase ID, ktere vyplnite v sekci profile - game registration

Pozn: na vygenerovani Game sync ID muzete cekat dost dlouho

4)Ve hre v C-gear zvolite Online - game sync a vyberete pokemona, ktereho chcete poslat do dream world spinkat.

Pozdeji hodim detaily. Zatim to jeste pise ze se pozadavek zpracovava. Celkove je to dneska celkem pretizene.

AD: pridal jsem do podpisu svuj friend code, bude se to hodit v GL :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu