Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozbite NDS .... pls help


jjunior

Otázka

hojte mam NDS (koupene). Kupoval sem ho uz s tim ze mi nesel horni displej (vicemene podsviceni) v tom sem nevidel problem a na Dealextreme koupil sroubovacek a novej displej jenze nez mi displej prisel zkousel sem v nastaveni DS nastavit jas na maximum no jenze kdyz sem nastavil maximum DS se vyplo. A ted kdyz ho kdykoli zapnu rozsviti se LEDka tak na 2-4 sekundy a pak se vypne.Displeje se nerozsviti. Jinak dnes mi prisel horni displej tak se ho hned vymenil za ten starej vadnej . DS zase slozil ale bohuzel stale to nejde :X

stale stejnej problem

poznatek : ta LEDka se rozsviti ale ne uplne . a pak kazdou sekundu sviti vic a vic az se tak po 3-5 sekundach vypne ....

pomoc pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Asi to bude znit blbe, ale radsi to supni nekam do elektroservisu (nejlepe takoveho, ktery se tim zabyva), nebo zkus kontaktovat nekoho na tomto foru ohledne opravy.

Z vlastni zkusenosti vim, ze do ceho se pustim, to jenom po*eru (zkousel jsem menit kryt u psp a nakonec sem totalne zlikvidoval ovladani :D - ice22222 mi to u znameho rozchodil)

A rada pro pristi koupi... pri jakekoli HW zavade nebrat, nekupovat... Ono se to vzdy jeste zhorsi nez to bylo :D (taky vlastni zkusenost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muzete mi prosim nekoho doporucit ? nekoho tady z fora pls

ahoj, esli chces kouknu ti na to... studuju autotronika, pajime bezne, svuj drivejsi ipod sem si opravil sam, psp jsme si sam slozil, delam servis psp... tak kdyz by si mel zajem dej vedet, jinak itrader mam 100% nido si nestezoval tak jak chces no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu