Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mointor na hry (poměr stran, rozlišení)


zip123

Recommended Posts

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jaký monitor je nejlepší pořídit na hry. Nejde mi teď o to napsat přesně ten a ten, ale, poměr stran (chci širokej nejlépe kvuli filmum):

16:9 nebpo 16:10 ?

A jake rozliseni ? Velikostne jsem premyslel kolem 19'' (1366x700 nebo tak nejak)

nebo 20'' 1600:1000 (priblizne). Hry bych chtel hrat novejsi ale i ktreba z roku 2003 (PoP:SoT, Fable:tLCH atp), jen nevim, jake rozliseni vetswinou ty hry podporuji.

Kvuli serialum a filmum se mi zamlouva spis ta 16:9...

Taky zde muzete napsat, kterých značek monitprů se třeba vyvarovat, že mají hnusný barvy nebo pomalou odezvu. Teď mám zrovna notebook a ten monitor na něm je hnus (vyblitý studený barvy...) Díky všem za příspěvky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi pomer stran maji 20 a 24 (na hry) a hry se ti kazda rozhane akorad

jinak odezvu vubec neres, oko to stejne nijak nepostrehne, kdyz budes mit 5ms nebo 1.5 ms tak poznas velky kulovy

http://www.alza.cz/benq-g2020hd-d140549.htm?kampan=zbozi.cz

tenhle se mi zda slunny, navic je jeste stylovy:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kriterium ceny neřeš, mě spíš zajímá globálně. Jestli se ty hry umí roztáhnout na cokoliv, tak asi pořídím 19-20'' 16:9,

a teď mi jde o rozlišení, na 19- 20 palců, není 133x700 málo a naopak třeba 1900xněco moc? Nechci zase, abych viděl kostičky, ale na druhou stranu lupu na ikony taky nemusím :)

sasa: Na práci už mi přijde 24palců dost, to abych se rozhlížel do stran po celé ploše :D už i 20ka mi přijde velká proti 15ce booku... Já myslel spíš rozdíl 5ms a třeba 7-10ms, ne rychlejší, koukám spíš po levnějších monitorech...

A co se značky týká, je nějaká prohra třeba Benq?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si myslim ze 22'' monitor na hrani a pozorovani filmu je uplne idelni rozliseni urcite FullHD na ine rozliseni sa urcite ani nedivaj doba odezby na tem nezalezi jak tu pisali teho si nevsimnes znacku keby sem ja kupoval monitor by sem volil: samsung alebo LG.

BenQ urcite neni spatna ale istota je samsung ohledne monitoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jednoznačně preferuji monitor 22 palců a značka PANASONIC

hlavně stylový aby se na něj dalo koukat v černé barvě a výstupem USB a určitě nikdo neopovrhne DVB-T tunerem

On ale nehce televizi, ale LCD monitor k PC.....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu