Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s mikrofonem


adis002

Otázka

zdravím, mám "nově" od k4relB zakoupené nintendo DS lite ale vyskytl se jeden problém... vše běží jak má, až na mikrofon... zkoušel jsem hrát ninja gaiden až jsem se dostal ke staříkovi, kterého musím zafučením do mikráku probudit- ale nic... tak jsem stáhnul i Nintendogs, a pri pojmenovani mazlicka taky nic... tak se chci zeptat, jestli není nějaká "kalibrace" nebo to hned musí jít do opravy... dík...

edit: dela tu nekdo servis dska jen za "postovne"? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mel jsi v nastaveni v tech hrach moznost vypnout/zapnout microphone, nebo pouzit nastaveni citlivosti mikrofonu?

Vse najdes primo ve hrach, ktere to podporuji...

Pokud je to ale HW, tak bez nej se da taky hrat (neni moc "fucicich" her)...

Edit: Na co narazis? (viz podpis) :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky vam vsem (ted jsem se vratil z nemocnice ^^).... asi sahnu po tom sluchatku s mikrakem... nejde mi jen o ninja gaiden, ale samozrejme i o zeldu spirit tracks, kde se bez mikraku neobejdu ^^ dsko se mi fakt rozebirat nechce (pri svoji sikovnosti bych ho budto neslozil nebo uz nezapl ^^)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu