Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

WFC POKEC (hry, battle, online boje atd)


penthaler

Recommended Posts

Shanim spolubojovnika/y do nasledujicich her

- Phantasy Star 0 (kooperativni RPG) ---> pojdme spolecne dobyt svet a nasbirat par EXP :D

- Call Of Duty - World At War (online deathmatch FPS) ---> tym nebo vsichni proti vsem - na tom nezalezi - jen at kulky svisti vzduchem

- Sonic And Allstars Racing (online zavody) ---> ocekavam pouze "ferovy" turnajek a sbirani SEGA MILES (jeste par mega mi chybi)

Pokud byste meli zajem se utkat - muzeme se dohodnout na terminu... Bud zde, nebo pres soukromou zpravu, nebo ICQ ( 262434296 )... Beru jeste emaily :D ( penthaler@seznam.cz )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dnes po cely den jsem na ICQ 262434296.

Pokud byste meli zajem o nejakou akci pres WIFI, jsem plne k dispozici... Hraju vse, krome fotbalu (tzn. akce, logicke, rpg, zavodni atd.)

Doporucuji nasledujici: (jmeno hry - moznosti hrani - moje statistiky (me FC ke hre)

Phantasy Star Zero - cheaty povoleny - Humar LVL 100 (max)

FC: 3996 9327 0414

Call Of Duty - World At War - cheaty zakazany

FC: 2321 8934 3774

Grand Theft Auto - ChinaTown Wars - cheaty povoleny - chci ciste jen ukrast auto a pak zavodit :D

FC: 2193 0445 0578

Mario Karts - cheaty zakazany

FC: 2750 9179 5053

a dalsi hry ze seznamu fc v mem podpisu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych teda rad vedel, jak jde hrat chtw po netu. Ja jsem to zkousel a sel mi teda jen textovy chat... Rozhodne se nam nepovedlo pripojit se do hry a videt se nebo proste hrat. Jen ten chat sel.

Ale jinak topic zajimavy ;-) Jak bude cas (coz ted o prazdninach urcite nejaky bude), tak bych si taky neco mozna zahral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xX*lol*Xx myslel asi to cheatowani po netu, ale muzu ti rict Anonymous_, ze pokud bys chtel OPRAVDU CHATOVAT po netu, tak je nekolik her, ktere to umi.

Phantasy Star Zero -> stojite vedle sebe a pisete si pres "komiksove bubliny" - viditelnost po celem arealu, kde se prave s dotycnou postavou nachazis :D

Grand Theft Auto - ChinaTown wars -> psani emailovych zprav - muzete byt kdekoli, nebo i vedle sebe a proste si psat emailovky :D

VOICECHAT -> Pokemoni napr. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tenhle pokec je hodne OFFTOPIC (mimo tema), takze pokud si chces pokecat o oblibenych hrach, tak pouzij sekci POKEC, kde uz je X temat na tento zpusob.

Jinak je ABSOLUTNE jedno, kterou verzi hry mas, jestli EU nebo USA. Jde jen o to, aby ty dotycne verze meli WFC podporu, a pokud chces s nekym hrat, tak si vymenit FC kody a mit dobre pripojeni k wifi. Tot vse.

PRO VSECHNY, V SOBOTU BYCH SI RAD S NEKYM ZAPARIL. FC KODY NAJDETE V MEM PODPISU nebo V ODKAZU V PRVNIM PRISPEVKU. CIM VIC NAS BUDE, TIM VETSI SRANDA. TAKZE POKUD NEKDO MA ZAJEM, PREDEM SE ZDE MUZEM DOHODNOUT CO a KDY DAME za parbu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xX*lol*Xx myslel asi to cheatowani po netu, ale muzu ti rict Anonymous_, ze pokud bys chtel OPRAVDU CHATOVAT po netu, tak je nekolik her, ktere to umi.

Phantasy Star Zero -> stojite vedle sebe a pisete si pres "komiksove bubliny" - viditelnost po celem arealu, kde se prave s dotycnou postavou nachazis :D

Grand Theft Auto - ChinaTown wars -> psani emailovych zprav - muzete byt kdekoli, nebo i vedle sebe a proste si psat emailovky :D

VOICECHAT -> Pokemoni napr. :D

Ty jsi mne asi absolutne nepochopil. "chtw" je zkratka pro Grand Theft Auto - ChinaTown wars. Takze jinak receno se ptam, ze bych rad vedel, jak jde hrat Grand Theft Auto - ChinaTown wars po netu, ze se mi tam podaril po netu jen rozchodit chat - rozhodne ne nejake zavody. Pokud to jde, tak prosim o navod jak nebo co musim ziskat/vybojovat etc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, chtw :D Tak po netu jsem to zatim moc nehral (testovne s jednim typkem, kteremu porad padal net, takze lahoda :D), takze nevim presne co a jak, ale...

Po vymene FC se spolu spojite a hrajete spolu (tedy spis proti sobe) - takze se tam nekde na ty velky mape musite nejdriv najit. S tim zavodenim jsem myslel srazit se v CHT, a pak honicku, ale dnes bych spis chtel likvidovat mesto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu