Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 DUAL SHOCK nereaguje


Bloodrayne

Otázka

Zdravím všechny,

chtěla bych Vás hrozně moc poprosit o radu. Už nevím co dělat. Mám potíže s ovladačem DUAL SHOCK3 od PS3. Sám se mi nechce zapnout... když si chci zapnout PS3 ovladačem, tak to nejde... ovladač jen pořád problikává ale zapnout se nechce. Musím PS3 zapnout normálně ručně a ovladač připojit přes kabel k PS3 a pak normálně funguje, ale když ho vyndám z kabelu, tak zase nefunguje a jen problikává... Nevíte co to znamená? Je to snad tím, že je už ovladač rozbitý, když ho mám rok??

Už jsem tady četla v jedný diskuzi že se to jednomu dotyčnému stalo taky a to po instalaci upgradu 3.30 - přesně po tom mi to taky začalo blbnout... ale odpověď jsem v té diskuzi nenašla...

Díky moc za jakoukoliv pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám jiný problém. Měl jsem nový ovladač Dualshock a při demu Skate2 se mi najedou stalo, že mi zůstalo zaseknuté tlačítko šipky vlevo. Ne fyzicky, ale např. v menu PS3 mi odjíždí pořád vše doleva. Když stisknu něco jiného, funguje to, ale při puštění tlačítka se zas aktivuje šipka vlevo. Reset nepomohl nebo to dělám špatně. HELP! Podle mě to není fyzická závada, abych kvůli tomu musel rozebrat ovladač...

POMOC!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusil bych se do DS podívat, třeba se jen něco "šprajclo", když na to nebudeš mít odvahu, nebo to nepomůže, dal bych to reklamovat. Můžeš i někomu jinému říct o rozebrání, ale tím vlastně přijdeš o záruku, a když to nebude vypadat jako předtim, je možné, že to nevezmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže další info: koupil jsem na Aukru neorigo ovladač, chvíli běžel normálně, ale asi po 2 hodinách se zase začal chovat tak, že analog. páčka vlevo fungovala správně, ale když dám páčku vpravo, je to jako kdybych ji opět stisknul vlevo. Tento neorigo ovladač nemá dírku na reset, takže to asi vypadá tak, že oba ovladače vyhodim a koupim za dvojku origo. Ach jo. Chápu, když něco nefunguje, ale když něco někdy jde a někdy ne, to už jde fakt mimo mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu