Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velikost PSP fat a PSP slim


wancek

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

chtel jsem se zeptat, sice se to netyka psp ale mobilu. mam samsung s5230 star a kamos ma ten samy taky. kdyz si do nej da hry kamos..., tak da instalace, nainstaluje se mu to a hraje... a ja kdyz si to stahnu, tak mi to ukaze: nepodporovany typ souboru. nevite co to znamena? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chtel jsem se zeptat, sice se to netyka psp ale mobilu. mam samsung s5230 star a kamos ma ten samy taky. kdyz si do nej da hry kamos..., tak da instalace, nainstaluje se mu to a hraje... a ja kdyz si to stahnu, tak mi to ukaze: nepodporovany typ souboru. nevite co to znamena? diky

sry za oftopic ale nemůžu si pomoct, chlapče ty jsi úplně mimo nebo jsi mimoň, protože tvoje příspěvky jsou oftopic a založil jsi topic s tímto problémem ve špatné sekci takže se vzpamatuj.

Jinač k tématu

FAT- lépe se drží, je bytelnější, težší

SLIM - lehčí a mě se drží stějně dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fatko se totiž prodávalo s 3600mAh a Slim s 2200mAh baterií pokuď se nepletu.

Ale Slim je stejně lepší co se týče HW: lepší displej, větší RAM, TV výstup a je lehčí (možná že má ještě něco navíc, teď nevím...), akorát teda už nemá IrDA kterej byl zrušenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fatko se totiž prodávalo s 3600mAh a Slim s 2200mAh baterií pokuď se nepletu.

Ale Slim je stejně lepší co se týče HW: lepší displej, větší RAM, TV výstup a je lehčí (možná že má ještě něco navíc, teď nevím...), akorát teda už nemá IrDA kterej byl zrušenej...

já mám teda ve fatku kupovanou 1800mAh ale když jsem ho kupoval tak tam byla 1200mAh

většinu těch rozdílů nepoznáš ano slimko má lepší displej ale jenom o zanedbatelnou hodnotu,s ramkou maš taky pravdu to je snad nejužitečnější výhoda a TV výstup je ti na nic pokud nepodporuje formát rozlišení přez celou obrazovku,jinak to s tou váhou se tady už řešilo.

opravdu mnel sem slimko a ted mam fatko a můžu říci že se mi hraje lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu