Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vs. Wii


Malcolm.

Recommended Posts

No tak sem se o to hodne zacal zajimat a kdyz uz aspon trochu se v tom vyznam tak vidim trochu lepsi ze bude PS3 :? ale to se spis rozhodne az na konci listopadu kdy oboji vyjde :lol: ikdyz PS3 vyjde trochu driv... PS3 nabizi dobrou grafiku + dobre hry... sice ovladani nic moc ale co uz... Wii je lepsi cenove + ovladanim ale kdyz sem se dival na ty hry tak to me fakt zdesili :evil: reknete mi jednu jedinou dobrou hru pro Wii... :cry: I Tony Hawk sem myslel ze bude dobry je aj specialne delany pro Wii ale jako Downhill se mi s Tonym fakt jezdit nechce :evil: :evil: takze vidim to ze Wii je spis pro zacatecniky a PS3 uz pro hrace 8)
JJ souhlasim mas pravdu sem vicemene stejneho nazoru 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

eště přidám...kdo chce perfektní grafiku, ať si koupí Xbox360, kdo chce zajímavý ovládání, ať si koupí Wii, a kdo chce oboje, ať kupuje PS3 ;)

jsou jednoduché počty na úrovni první třídy základky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eště přidám...kdo chce perfektní grafiku, ať si koupí Xbox360, kdo chce zajímavý ovládání, ať si koupí Wii, a kdo chce oboje, ať kupuje PS3 ;)

jsou jednoduché počty na úrovni první třídy základky ;)

Jeste taky pridam:Kdo chce solidni grafiku a spustu vymozenosti na cestach i doma ta kupuje PSP! :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eště přidám...kdo chce perfektní grafiku, ať si koupí Xbox360, kdo chce zajímavý ovládání, ať si koupí Wii, a kdo chce oboje, ať kupuje PS3 ;)

jsou jednoduché počty na úrovni první třídy základky ;)

Jeste taky pridam:Kdo chce solidni grafiku a spustu vymozenosti na cestach i doma ta kupuje PSP! :lol:

jj to je dobry slogan 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ja si myslim, ze nejlepsi je kupovat konzoli tak cca rok od toho co byla vydana-je to vcelku kratky cas, ale aspon clovek zjisti jaky byl prubeh dane konzole.PSX jsem si koupil az vysla verze psxone-byl krasny, maly a vcelku za prijatelnou cenu-navic uz byl hacknuty atd.

Pak prisla dvojka, jenze nebyli prachy a vubec--za dva roky jsem koupil dvojku--hned cip a byl jsem spokojeny.

Jenze prisel mi pod oci xbox__no a ten mam stale a je kurva drsna maszsina***fakt hosi, hacknuty xbox to je dilo bozi...

Jo a psp prislo dosti z nenadani, ale jsem velmi spokojen..

takze vedrikt, cekat cekat a cekat.

btw.nove konzole jsou fajn veci-ale pocitejte panove s drahym prislusenstvim jako jsou propojovaci kabely s rgb, hdtv a digital audio... a taky to chce lepsi televizzku.

*muj postreh/nazor*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ja pokud neco tak urcite ps3, jednak ohromna podpora nejen japonskejch (na rozdil od nintenda) vyvojaru, jednak dobra zkusenost s 3 predeslejma konzolema (psone, ps2, psp) vylepsenej ovladac, prehravac blue-ray, kompatibilita s psp a to docela zajimava a proste taky me nintendo moc neoslovilo...

pokud se nepletu tak nintendo ma na uctu nes , snes , nintendo 64 , gamecube , gameboy , gameboy super (ted nevim jestli se to nejmenovalo jinak) , gameboy color , gameboy advance , nintendo ds takze o podporu vyvojaru bych se nebal... a nintendo ma ohromne mnozstzvi skalnich priznivcu , ale to i sony. Ale strasne moc lidi oslovil ten ovladac ... fandim wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

vždyť na tom sony je good možná ta grafika!ale třeba na wii je hodně dobrá grafika u Zeldy...a ta hratelnost prostě supééér!já bych ctěl wii!navíc ps3 je hodně drahý a navíc mě štve že ho musím mít abych mohl mít hry z psx na psp...wii má upně super hratelnost a to je hlavní! k čemu ti je super grafika když hratelnost pořád stejná?na wii je takdy docela dobrá grafika a hratelnost nepřekonatelná!přikláním se jak jde poznat k wii!!!jinak proti PSP nic nemám;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nejsem fanda konzoli..a PSP je moje prvotina...ikdyz se starsima PSkama sem se setkal u znamejch...

..ale fandim WII - nevim jestli ji nekdy v budoucnu koupim, ikdyz o tom uvazuju, az to zlevnej a bude na to vic her za rozumnou cenu, popripade bazarovky...

..pristup nintenda ma pro me vetsi smysl nez sony....delat porad stejny hry a pouze vylepsovat grafiku a vykon..hmm to podle me neni nejlepsi cesta...ikdyz na spoustu lidi to zabira :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nejsem fanda konzoli..a PSP je moje prvotina...ikdyz se starsima PSkama sem se setkal u znamejch...

..ale fandim WII - nevim jestli ji nekdy v budoucnu koupim, ikdyz o tom uvazuju, az to zlevnej a bude na to vic her za rozumnou cenu, popripade bazarovky...

..pristup nintenda ma pro me vetsi smysl nez sony....delat porad stejny hry a pouze vylepsovat grafiku a vykon..hmm to podle me neni nejlepsi cesta...ikdyz na spoustu lidi to zabira :roll:

mno to máš pravdu...mě se líbí hlavně ta revoluce ovládání toho wii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wii je pro zabavu-a ne cumet jak je to krasne dat za 18 litru a pak toho litovat.a nintendo je muj milacek sony sice taky ale nintendo proste nejsou hry,je to svet ktery porad mate radi a porad myslite az budete vecre s kamosema pred telkou a budete proti sobe hrat nejakou fajnovou hru.na ps3 budete potrebovat super televizi takze bych rekl jestli nemate tu televizku tak vas to vyjde tak na 55000kc i s nejakou hrou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatim zustanu pouze u PSP technicka uroven ktereho prozatim umoznuje hrat hry za ktere se nemusim "stydet" a pockam si az jak to dopadne. Jinak mne stejne jako mnohe z nas zhnusil pristup sony ke svym zakaznikum a fascinoval novy ovladac nintenda (ten wii sport box musi byt naprosto bozi!!!) Proto se priklanim na stranu nintenda (to jsem nerekl jak velky dojem ve mne pred mnoha lety zanechal NES) ale rozhodne nebudu jednim z prvnich kdo si Wii poridi, prece jen pockam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě bylo PSP prvním seznámením s konzolema. Do té doby zarytý PCčkář :-) I proto jsem o PS3 ani vteřinu neuvažoval. Jiné to bylo s Wii. I jako sportovního fanouška a maniaka mě to ihned zaujalo. Věřím, že minihry od nintenda jsou jen ochutnávkou toho co ovladač zvládne a doufám, že další sportovní hry se budou už blížit simulaci. Během půl roku bych se měl stěhovat do svého, tak už budu vědět jaké tituly budou vycházet. No a pokud to bude stát za to, tak při zařizování bytu nechám před TV velký prostor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne xbox360 , ma lepsiu graffiku ako PS3 , ak neverite tak www.ign.com a citajte ako porovnavali PS3 a XBOX su tam aj obrazky s viacerych hier a verdikt je ze Xbox vdaka nizsej cene a lepsej graffike vyhrava , vyhoda PS3 je ale blue ray :)

xbox ma lepsi grafiku kvuli tomu , ze uz je rok na trhu ... uvidis jak budou vypadat hry na ps3 za rok ... proste nez vyvojari "prijdou" na to , jak na tu konzoli , tak si jeste chvilku pockame. Zatim ps3 by bylo zbytecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jednoznacne xbox360 , ma lepsiu graffiku ako PS3 , ak neverite tak www.ign.com a citajte ako porovnavali PS3 a XBOX su tam aj obrazky s viacerych hier a verdikt je ze Xbox vdaka nizsej cene a lepsej graffike vyhrava , vyhoda PS3 je ale blue ray :)

Citas americke stranky, a to nie je dobre pre objektivitu porovnania konzol. XBOX360 a ps3 to je generacna priepast medzi konzolami! Grafika silne zalezi ot developera hier ale co je na ps3 lepsie, je vykon, ktory dovoluje robit simulacie realneho sveta ovela realnejsie ako xbox. Naviac ps3 je na zaciatku, obsahuje vselijake mnozstvo I/O rozhrani, ziadne nezmyselne pamatove karty. O designe ani nehovorim. Uznavam ale, ze Sony sa pohrava so svojim kseftom, ked si dovolila az o tolko odlozit start .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne xbox360 , ma lepsiu graffiku ako PS3 , ak neverite tak www.ign.com a citajte ako porovnavali PS3 a XBOX su tam aj obrazky s viacerych hier a verdikt je ze Xbox vdaka nizsej cene a lepsej graffike vyhrava , vyhoda PS3 je ale blue ray :)

xbox ma lepsi grafiku kvuli tomu , ze uz je rok na trhu ... uvidis jak budou vypadat hry na ps3 za rok ... proste nez vyvojari "prijdou" na to , jak na tu konzoli , tak si jeste chvilku pockame. Zatim ps3 by bylo zbytecne

kup si pocitac bez wifi, bez citacky kariet, slabsi procak, slabsie pamate, slabsiu grafiku, skaredsiu skrinu, mensi HDD, nekup si BR mechaniku ale iba DVD a zistis ze zaplatis naozaj menej penazi ako ten, ktory si to vsetko kupi ku svojmu PC. Presne taky je rozdiel medzi PS3 a XBOX360. Hry idu momentalne na ps3 asi na 50%, ak uz teraz su lepsie ako XBOX360, tak co bude az sa vyuzije cely potencial konzoly. XBOX360 je limitovany tym ich directx, to nie je cesta, je to moc vysoko nad asemblerom pri ps3 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Wii je pro hromadu lidí,ps3 je pro zaryté hráčské jedince...hrajem všichní...na ps3 bych hrál jen já a brácha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V prubehu roku si urcite koupim Wii, preci jen - je to REVOLUCE a koukat na to jak se rodinka mlati...!!! A na konci roku, podle toho jestlime zaujmou, si mozna koupim X360 nebo PS3, grafika je sexy a SEX JEDE!!! Ale jo to taaak ukrutne drahy ze si to asi rozmyslim(PS3 a X360, Wii je relativne levne)

Wii je pro hromadu lidí,ps3 je pro zaryté hráčské jedince...hrajem všichní...na ps3 bych hrál jen já a brácha...

...co mas za gamesy...krom WII SPORTS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu