Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS for dummies :-D


nemesis999

Otázka

Ahojte,

Pred mesiacom som dostal na narodeniny vysnené NDS k tomu aj 5 originál hier, tak mesiac ma bavili ale teraz by som chcel si uz aj zahrat daco nové vsak 40eur za jednu hru sa mi zda vela :roll: pocul som ze existuje dáka karta kde si mozem davat zadarmo hry z netu...ja som vsak v konzolách uplny idiot a tak sa obraciam na vás...mohli by ste mi sem dat link na dáku podmienka je vsak aby bola zo SK shopu...dakujem inac nepotrebujem velku kapacitu, daku najlacnejsiu sem dajte :D a potom mi aj prosim vysvetlite ako to funguje..dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Shrnu to velmi strucne...

http://console-forum.net/forumdisplay.php?f=123

Prvni tri temata si procti, odkazou te na spoustu informaci k tomu, aby jsi pochopil jak to funguje a dalsi uzitecne veci.

V SK bohuzel shop na zakoupeni flashkarty neznam, v CR to je ale to same. Pokud se ale uz neco najde, jedna se o PREKUPNICTVI, tzn. ze ti nabidnou za dvoj az trinasobnou cenu to, co v zahranici (china, usa) sezenes "za hubicku" - a navic to odtamtud i kupuji :D :D

Vic nepotrebujes vedet.

LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu