Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Musim menit nastaveni rozliseni mezi 720 a 1080p pred kazdou hrou?


ryzelee

Otázka

Ahoj lidi. mam samozrejmne problem. presel jsem od xboxu360 na PS3 a to zjedineho

duvodu a to je blu-ray. zacal jsem si porizovat same hry co jsem hral na xboxu.

nejvetsi prekvapeni bylo pro mne proc vlastne ps3 delaji stale vetsinu her na 720.

byl jsem nateseny z 1080p a treba sporty jako je FIFA ci NHL hrat na 720 misto na

1080p je pro mne fatk rozdil. mozna mi i xbox dal vetsi kvalitu obrazu ,ale to si nemyslim.

takze jsem zacal kontrolovat pri koupi hry na jake rozliseni bezi.

problem je v tom ,ze i kdyz je hra na 1080p jede mi jen na 720.

Ale tento problem jsem vyresil tim {vydel jsem na youtube} ze jsem v nastaveni PS3

a sice -video settings nechal zaskrtnute rozliseni pouze 1080i a 1080p takze

tech 720 jsem vynechal a navic tam bylo nejakech 526 a to bylo zaskrtnute automaticky. to je oznacene stale a jakoby zamknute.

takze, takze , jsem rozjel FIFA10 ci NHL2K10 konecne na 1080p a byl jsem joo happy.

ALE , samozrejmne jsem vyzkousel hru ktera je jen na 720 a byl jsem zvedav co to provede jelikoz v nastaveni jsem to rozliseni 720 oznacene nemel. zkousel jsem hru

Wolfeinstein pro info. no a hra se rozbehla na to zakladni rozliseni a sice 526 ,jelikoz to

v nastaveni zkratka zrusit nejde. jak jsem psal vise je to zamknute. Takze jedine co

zbyvalo oznacit opet v nastaveni {video settings} rozliseni 720. a hra bezela na 720.

ale jak tusite kdyz jsem znova rozjel Fifu ci NHL byli opet jen na 720 misto na 1080p.

takze po tehle slohovce je otazka jednoznacna.

Ma nekdo stejny problem a vi jak na nej? Nebo mi nezbyva nez pred kazdou hrou ktera bezi na 1080p budu muset menit nastaveni.

Pleas help.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No ja uz nejakou dobu neziju v cechach takze pravopis fakt nereste.

ja taky nejsem hnidopich a treba toho Wolfensteina ci Flashpoint ci COD4 hrat na 720 neni takovy rozdil ,ale ten fotbal ci hokej fakt nepoberu.

nemyslim jsi ze je fakt rozdil v grafickem provedeni co se tyce PS3 ci Xboxu360. aspon pro lidske oko. ale menit to pred kazdou hrou co jede na 1080p je docela

voprus. treba vyjde nejaky opravny soubor od sony? nevim. ,ale televizi to nebude ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam tiez dilemu. Hravam momentalne God of war3. Mam Samsung full hd tv. Hra podporuje 720p a 1080i (aspon na obale je to tak uvedene). Ked v nastaveniach ps3 - display settings oznacim vsetky rozlisenia (720p, 1080i aj 1080p) a spustim hru ide mi len na 720. Ale, ked oznacim iba 1080i a 1080p hra ide na 1080. PS3 by si to mala automaticky nastavit, alebo sa mylim? Je lepsie to hrat na 1080i alebo 720p?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám to nastavené stějně 720p,1080i,1080p a každá hra se mě zapne v nejvyšším možném rozlišení tak by to mělo být automaticky, jo a zajímalo by mě jak poznáte že vám hra běží v jiném rozlišení než je na obale hry?u některých her je rozlišení 720p ale horší vyhlazení hran a proto to docela klame že jde o nižší rozlišení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak po patrani na netu prej je to tak. nastaveni se jednoduse musi menit. jelikoz sony jako company prej doporucuje hrat vse na 720 coz je prej nejlepsi kvalita

co muzete dostat z her na ps3. a proto skoro vse delaji na 720. az ted odstupem casu {asi protoze chteji konkurovat xboxu} delaji i 1080 ,ale stale v nastaveni

hry je ,aby se spustila na 720 . takze aby jste si ji zahrali na 1080 {jestli hra podporuje} musite to vochcat v nastaveni. mne je to docela sumak az teda na Fifu

ci NHL. nemuzu jsi pomoct ,ale na 720 mi to proste prijde nejaky maly. {myslim hrat na BE A PRO, coz hraju furt.} treba sony vypusti nejaky upgrade ,ale nemyslim si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu