Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

restart nintenda DSI


laura650

Otázka

potřebuji poradit s nintendem DSI , koupili jsme ho nebylo nové , potřebuji ho restartnout , po vyndání baterie se vymaže akorát čas , nerozumím proč když kliknu na určité složky to po mě chce stále pi n:roll:??? enter you pin , když zadám cokoliv , píše to incorect pin :roll:, myslela jsem když se to restartuje tak že si pak zadám svůj nový pin8) , nebo jestli by ten pin šel vyrušit , dále jak se připojím na net ?? nemám wifi díky Lucie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

taky jsem to mel co ktomu budes potrebovat jestli jsis stahoval aj neco z dsiware za BODY!tak start,data managmant a klikni na tu kterou si chces zalohovat a dej copy a tak to udelej se vsim z dsiware jinak se ti to vymaze.dale vytahni sd z nintenda, v systemu 4 stranu format system memory a to se ti smazou data v nintendu ale mas je prece na sd karte a potom se ti obnovy system a jako kdybis ho mel v ruce poprve a tam bude nestaveni tak nato vse ano(yes) a jestli tam chces svuj pin tak to se te tam bude ptat jestli nechces odklikni to jo a potom uz si to jenom nakopirujes zase z sd karty na nintendo je to jasne ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Psal jsem jiz do emailu, ale mozna se to bude hodit i dalsim lidem... (snad to tedy pomuze)

Wii master code generator -> pro vytvoreni kodu, ktery umozny parent lock code zmenit.

Je k tomu potreba zjistit unikatni kod... K nalezeni v DSi

SYSTEM SETTINGS -> 3. zalozka -> Parental Control -> FORGOT IT -> zde by se mel ukazat

EDIT: Po PM od LAURA650 je tato moznost overena a funkcni na DSi. Pokud nekdo zapomene PARENTAL CONTROL CODE, toto mu POMUZE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu