Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Věděl jsem, že to bude pecka, ale takhle dobrý jsem to nečekal. Ze začátku jsem měl výhrady k malému a chudému světu a k "pomalému rozjezdu", ale pomalý začátek jsem překonal a zjistil jsem, že mi svět dostatečně stačí. Parádní je grafika, atmosféra, příběh, dabing postav, ale i hratelnost. Herní náplně je tolik, že jsem hrál hodiny a hodiny aniž bych udělal příběhovou misi. Lze pomáhat cizincům, lovit bandity stejně tak živou zvěř, hrát poker i black jack, házet koňské podkovy či trochu procvičit dovednosti s nožem u "bodací" minihry. Nejvíc se mi ale líbí takovéty lidské události, o které se podle mě pokouší i "naši" při vývoje Mafie 2, kdy se dostanete k drobným úkolům, které lze jednoduše přejít, protože se vyřeší i bez vás. Ať už potkáte povoz, z kterého utekli vězňové a vy je můžete pochitat či jste bandity nalákáni nasličnou děvu. Takovýchle "příběhů" je tu nespočet a hře dávají život, který se v poměrně "pustém" světě ocení. Pro mˇzatím velký adept na hru roku, ale to zhodnotím plně až po dohrání, každopádně za čtvrt roku je tu Mafie 2, takže šanci asi mít nebude, ať je sebelepší. Jedinou výtku mám snad k směrovému kříži, který vlastně není kříž ale tečka, což mi dost znesdnaňuje střelbu, obvzláště pak při rychlích nájezdech banditů, kdy je jediným řešením Dead Eye.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wanted listiny nalezneš na mapce pod ikonou lebky, když se dostaneš na místo tak někde na stěně na baráku je plagát , kterej si můžeš prohlídnou(zazoomovat) a jestli chceš tak můžeš přájmnout tuto vízvu a hledání se ti aktivuje a potom ti ikonka lebky sčervená a ukáže se ti někde na mapě kam musíš dojet a dotyčného ulovit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednu mapu dostaneš hnedka na začátku když jednoho týpka zachráníš před kojoty :D a mě by zas zajímalo kde naleznu wanted listiny ... chci taky lovit zločince :D

Ty " wanted " listy najdš ve městech , na mapě je to taková lebka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem se zeptat na "lehka devcata" ktera se v tehle hre vyskytuji...da se s nimi nejak uzivat nebo jsou tam jen pro oko.

Jen pro oko , hlavní hrdina jim vždy odpoví že je zadaný a štastný a nebo něco podobného v tom smyslu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, už sem byl v zimní krajině, je vždicky na Severu, jak jsou Tall Trees. Taky už sem u rodiny, ted dělám nějaky domácí práce:-D třeba sem musel zabít nějaky ptáky nad silem:D A příjde mě že ta manželka neni nějak šťastná že tam jsem...

-

-

-

Tak už jsem to dohrál:( Výborná hra!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mam taky dohrano :) až mi toho konce bylo líto :) ale zasekl sem se na tom trasure hunter....mam teprv rank 2 a mam najít poklad v lokacy new austin nebo tak nějak ale nemužu tu lokaci nikde najít :) a pak teda v ty lokaci musim najit misto ktery vypada jako na tom obrazku ? dikes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu