Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Z medvedu vubec nejsou spatne penize, problem je medveda vetsinou najit, kdyz ho hledam cilene vtsinou o nenajdudokud me neshodi zkone, kdyz ho pak zabijes, abihaj na tebe dalsi a dalsi takze prival penez mas zarucen, ted uz mam na ne vytipovana mista, jelikoz jsem je potreboval najit kvuli sharpshoter ranku kde je nutné zabít ťřikrát medvďa jednou ranou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, měl jsem ten stejný problém, když jsem je hledal tak na místě nebyly a potom když to člověk nečeká tě shodí s koně. hele Desmonde, splnil jsi v ranku oddělení ruky od těla u dvou lidí? mě to nejde a nevím jak na to??? díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucii radu, nemuzu se hnout dal, dostal jsem ukol od toho cloveka s W tusim, je to vlevo na prvni mape. Kde musim vyhrat klasicke zavody na konich, nemuzu to ani za boha udelat, pokazde mi dojde u kone stamina a ujedou mi. V kramku jsem si nakoupil ty napoje pro kone na staminu, ale mel jsem jich malo a ted uz mi nejde zadnej koupit, u prodejce tam je napsano MAX a nejde to zakoupit, nevite jak na to? Kone mam klasickeho co jsem odchytl, zadneho jsem nekupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, měl jsem ten stejný problém, když jsem je hledal tak na místě nebyly a potom když to člověk nečeká tě shodí s koně. hele Desmonde, splnil jsi v ranku oddělení ruky od těla u dvou lidí? mě to nejde a nevím jak na to??? díky za radu.

V jaky je to sekci? Ja uz mam Rank 10 (nejvyssi) v Sahrpshooteru, Rank 5 v master hunter, tedy v singlovich. Nevim jestli nemluvis o multaku.

Tak ted jsem si uvedomil, jestli z tve strany nedoslo k milce. Nevim jak dobre umis anglicky ale zneni Rank 8 "Shoot 2 hats off 2 people's heads and disarm 2 people." by sis mozna mohl vylozit spatne jako ustrelit ruku ale zde znamena disarm odzbrojit (arm se pouziva pro zbran, o(d)zbrojit), mas tedy sestrelit kloubouky dvou lidem z hlavy a vystrelit dvou lidem zbran z ruky (aniz bys je zabil). Tohle je jeste pohoda horsi je Rank 10, kdy mas odzbrojit sest lidi aniz bys nabil nebo vymenil zbran, me zabral tedy nakonec asi jen 5 minut, ale ztratil jsem pri nem asi 200 Honor, jelikož jsem ne vzdy miril uplne presne. Doufam ze je chyba v tomhle :)

Klucii radu, nemuzu se hnout dal, dostal jsem ukol od toho cloveka s W tusim, je to vlevo na prvni mape. Kde musim vyhrat klasicke zavody na konich, nemuzu to ani za boha udelat, pokazde mi dojde u kone stamina a ujedou mi. V kramku jsem si nakoupil ty napoje pro kone na staminu, ale mel jsem jich malo a ted uz mi nejde zadnej koupit, u prodejce tam je napsano MAX a nejde to zakoupit, nevite jak na to? Kone mam klasickeho co jsem odchytl, zadneho jsem nekupoval.

Ja jsem mel myslim obycjneho kone, ktereho jsem skrotil v misi od bonnie (jak mi ho nechala) a ze zacatku jsem se bal e to prohraju ale ma taktika byla se drzet skupiny, hezky v zavesu,spis nekde na zacatku a ke konci co nejrychlejc vysprintovat....vyslo to na prvni pokus, ale koupi kentucky saddlera asi nc nezkasiz, chce to ale 750 dolaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak poznám jestli jsem zlej nebo hodnej?

Řekl bych podle toho, jak to hraješ. Za špatný čin ztrácíš body cti, za dobrý získáváš. Stejně jako sláva má ukazatel několik úrovní (tady funguje obousměrně dobro a zlo). Na internetu jsem našel toto tak jsem vám to přeložil, překlad berte z rezervou.

Nízká úroveň cti:

1. stupeň: Zloděj dobytka (Rustler): Výhoda - cena za uplacení očitých svědků je poloviční

2. stupeň: Bandita (Raod agent - ten co okrádá dostavníky, nevím jestli existuje český ekvivalent, kdyžtak mě opravte): Výhoda - Všechny obchody v Thieves Landing ti účtují o 50% míň při nákupu (tvém) a o 50% víc při prodeji, na tvé zapískání máš také speciálnío černého koně do doby, kdy jsi pod hranicí Tuláka (Drifter)

3. stupeň: Desperado: Výhoda - žádní očití svědkové nenahlásí přestupek nižší než vraždu, muži zákona vás však budou stále stíhat za jakkýkoliv čin (dá se to však kompenzovat předešlými výhodami), neplatí pro vyloupení banky

Neutrální úroveň cti:

Tulák (Drifter): Žádné výhody

Vysoká úroveň cti:

1. stupeň: Čestný chlap (Honest Joe - joe se používá v americe pro obyčejného chlápka, například G.I. Joe :)): Výhoda - všechny práce jsou placeny dvojnásobně (včetně lovu odměn)

2. stupeň: Mírotvorec (Peacemaker): Výhoda - ceny v obchodech jsou sníženy o 50% procent, prodáváte s 50% nárůstem zisku, všude kromě Thieves Landing, otevře se outfit Worn Dust (John bude mít navíc obnošený zaprášený kabát)

3. stupeň: Hrdina (Hero): Výhoda - muži zákona i očití svědci vás stíhají teprve při chladnokrevném zabití (nevztahuje se tedy na zabití bídáků, zlotřilců a bandiů všeho druhu ani na duely), nevztahuje se na vyloupení banky

Nevíte-li jak na to zrovna jste koukněte se do menu, do záložky STATS.

Zajímovastí je, že rouška (Bandana) vám umožní ponechat si uroveň cti. Všechny vaše činy tak nikterak neovlivní váš ukazatel, stanete se mužem beze jména. Stejný účinek to má bohužel i na slávu.

Podobná věc platí pro slávu. V ní jsou následující stupně:

1. stupeň: Nicka (Nobody): Tak začínáte. Jako nikdo. O jménu John Marston nikdo neslyšel. A tak nemáte ani žádné výhody

2. stupeň: Zelenáč (Greenhorn): Výhoda - lidé se vás začínají ptát o pomoc. Začínáte tak při průjezdu krajinou narážet na drobné úkoly jako chytání zloděje, koní či uprchlých vězňů, jejich řešení vám přidá jak na slávě, tak na cti

3. stupeň: Buckaroo (místní pojmenování pro kovboje v Texasu a na jihozápadě, tedy ve světě RDR, český ekvialent lze najít stěží): Výhoda - cena za uplacení mužů zákona je snížena o 25%

4. stupeň: Námezdní jezdec (Mercenary): Výhoda - zvýšení času stíháni z jednoho na dva dny

5. stupeň: Pistolník (Gunslinger): Výhoda - nikdy nejste hledáni za ukradení nebo unesení koně, také dostáváte napít ve všech salónech zadarmo

6. stupeň: Legenda (Legend): Výhoda - všechny odměny na vaši hlavu jsou poloviční

Tip pro získávání slávy: Nepřátelé odzbrojujte, nezabíjejte, získá vám to dvojnásobek bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dohráno. AlespoŇ co se příběhové linie týče. Pomsta chutná sladce. Musím říct, že jsem se už dlouho u žádné hry tak nebavil, RDR trumfnul s přehledem i lednový Mass Effect 2 a to je co říct. Nebyt Mafie 2 tak je to pro mě jasný adept na Hru roku. Krom všech obrovských kladů, které jsem tu už zmínil musim pochválit především skvělý příběh, ten konec je prostě nezapomenutelný, málem mi ukápla slza. To vše dovršili závěrečné titulky se skvělou písní Deadmans Gun. Celkově se musím vyjádřit k hudbě tak, že mi přišla dobrá, ale jakožto zhíčkanec westernové hudby Ennia Morriconeho my to proste nestacilo. Kazdopadne zde byli skvělé kousky. Předevˇ´sim skladba hned zpočátku hry (z parníku) která náadně připomíná Losty a zpíváné songy. Poprvé lituju toho, že si nezahruju mulťÁK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky se těším nesmírně na MAFII 2, ale trochu se bojím že to zase taková pecka nebude, bude tam spoustu věcí a principů, který už podle mě byl v GTA a i nyní v RED DEARD, ale doufám že to všechno vyváží příběh, jinak pro mě je RED DEAD je zatím Hra roku. Ale pevně doufám že ji MAFIE 2 překoná, už mám objednáno jak na PC tak i na XBOX sběratelské edice, MAFIE 2 je srdcová záležitost , to si neorigoš nezaslouží:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky se těším nesmírně na MAFII 2, ale trochu se bojím že to zase taková pecka nebude, bude tam spoustu věcí a principů, který už podle mě byl v GTA a i nyní v RED DEARD, ale doufám že to všechno vyváží příběh, jinak pro mě je RED DEAD je zatím Hra roku. Ale pevně doufám že ji MAFIE 2 překoná, už mám objednáno jak na PC tak i na XBOX sběratelské edice, MAFIE 2 je srdcová záležitost , to si neorigoš nezaslouží:-)

Taky mam obědnánu sběratelskou edici, dlouho jsem na ni čekal a trošku mě zklamala, čekal jsem přinejmenší LP soundtrack jako u Bioshocku nebo alespoň soundtrack písňoví, ale stejně se na ni těším. Pecka to jednoduše bude, Mafia je jednoduše o příběhu a tomu věřím, krom toho mě mafiánská t´ematika zklamat nemůže, jelikož ji prostě zbožňuji (většina mých oblíbených filmů jsou filmy mafiánské). O tom jak zvládnou sandboxový svět se zatím můžem jen dohodovat. Někde jsem četl, že má být doposavaď nejlepší v historii videoher, ovšem tento rok se objevili dvě opradu silné sandboxové hry: Just Cause 2 a RDR. Trošku se bojím toho, že RDR vyfoukl Mafii nápad s vedlejšími misemi, do kterých se máte zapojit přirozeně a mají na vás z ničehonic "vybaffnout". To mě na RDR uchvátilo, ale pak jsem zjistil, že se to také nehorázně opakuje. Ale RDR a MAfie 2 jsou dvě uplně jiné sandboxové hry. Mafia 2 dává neuvěřitelný důraz na hutný emocionální příběh pracovaný takměř "filmově" (což se napřiklad povedlo i ME2), čemuž je podřízeno vše, od oproti RDR "nízkému" počtu misí po konkrétní atmosféru k jednotlivým částím příběhu (mluvím především o počasí). Každopádně už trošku OT. Chtěl jsem jen říct, že to mám stejně, MAfia 2 je moje sdcovka a vím, že mě nezklame, protoŽe vím co od ní očekávat. A ani skvělý RDR jí prostě netrumfne. To by se hoži z 2K Czech museli hodně seknout a vzhledem k počtu odkladů je to sdost nepravděpodobné, obvzlášť když je to teď "hlavní projekt" Take Two (alespoň myslím, jelikož RDR je venku, GTA V je daleko, stejně tak L.A. Noire)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:DHele takhle bych to neříkal, když to vezmeš kolem a kolem tak i MAFIA 1 překonává stále hodně her , i ty které vychází i teď a to už je co říct.druhý díl bude určitě kvalitní a podařená hra. 3koda že mafii1 nikdo nepředělá do grafiky dvojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu