Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vista theme


WoKo_O

Recommended Posts

Fakt jo bulki? tobě už se někdy z toho posralo PC?

Já si dam do PC Vistu až s novym kompem....

nechci to tady rozebirat ale povim ti to. Nainstaloval sem si nejaky Vista Pack prej "dobry" a v prubehu instalace to vyptalo disk XPčka a psalo ze kdyz ho nevlozim tak windows bude nestabilní. Tak sem ho vložil, čekal asi hoinu a pak to napsalo: your windows is reinstaled. :roll: A od vtedy uz nevrim temhle sračkám jako témy ikony etc. Takže když chces Vistu tak jedine orig Viste a ne tohle ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci to tady rozebirat ale povim ti to. Nainstaloval sem si nejaky Vista Pack prej "dobry" a v prubehu instalace to vyptalo disk XPčka a psalo ze kdyz ho nevlozim tak windows bude nestabilní. Tak sem ho vložil, čekal asi hoinu a pak to napsalo: your windows is reinstaled. :roll: A od vtedy uz nevrim temhle sračkám jako témy ikony etc. Takže když chces Vistu tak jedine orig Viste a ne tohle ;)
jo to je tohle..:D to sem delal vcera a musel sem dat obnoveni systemu..:D tohle to jen theme takze tady to zadny cd nepotrebuje..ja to mam a facha to v poho takze klid..jen to zmeni vzhled xp..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si tohle nebo podobnej "vista pack" budete chtít nainstalovat, zálohujte si před tim soubor SHELL32.dll v C:/windows/system32 (bulkovo bydliště :D) . Pokud zapomenete zálohovat nebo už podobný vista pack máte, tak tady je původní soubor SHELL32.dll. Jinak když jsem měl já tenhle pack tak mi to znemožnilo start například kalkulačky.:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, tohle same pozadi mam ja :D btw. bez te stimhle do pr****, stahnete si Vistu a nemusíte instalovat tyhle sračky co vám jen poserou PC :roll: Mam stim skusenosti.

kompl si poseru tim ze si nainstaluju Vistu ;)

btw ja si taky nehazim do pc tyhle temata, mam tam jen jedno ktere si predemnou stahlo nekolik desetitisicu lidi a problem s tim nebyl (WoW theme)...ale kdysi sem delal i se srackama podobnym StyleXP atd...od tohoto ruce pryc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Linux a jsem spokojeny :)

a ted k tematu..

.. s timhle jsou opravdu nekdy problemy - hlaven takove, ze to bez reinstallu "NIKDY" neodstranite cele ... doporucuji neco ucelnejsiho, co neni sqele jen vzhledem, ale taky funkcne - aston shell (nahrazuje klasicky chybny a vadny widloidni shell "explorer.exe" za lepsi kvalitnejsi etc..)

Ale kazdopadne VSEM, zvlast ted s prichodem vist, doporucuji prejit na Linux - nebat se ho - je to profesionalni system, proc nechcete byt prefesionalove i vy? Jde na tom "vse" co na widlich (i vase oblibene hry si tam zaparite, ale uprimne... ze uz casteji chatuje na IM nebo brouzdate po netu)... BTW prece nechcete byt otroky Billa (je to jen takova slovni hricka, do billa se navazet nechci, je to dobrej typek... spis moc nevi co vydava za shity, jak jeho fa kopiruje napady a pak zaluje Open Source software a jeho tvurce apod...).

Lidi a fakt, zkuste si ten linux alespon, uvidite ze vas to chytne, ze to neni nic tezkeho, jak je krasne zit bez viru a jak se na nem da pracovat minimalne tak dobre jak ve win a mnohdy jeste lepe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Linux a jsem spokojeny :)

Ale kazdopadne VSEM, zvlast ted s prichodem vist, doporucuji prejit na Linux - nebat se ho - je to profesionalni system, proc nechcete byt prefesionalove i vy?

To že na něm jde vše oproti windows neintuivně a zdlouhavě neznamená že je to profesionální - když sem ho měl tak jsem pořád jen něco nastavoval aby to vůbec fungovalo

Jde na tom "vse" co na widlich (i vase oblibene hry si tam zaparite, ale uprimne...

No nevim, na windows je několikanásobně víc aplikací a i když někdy existuje nějaká free alternativa, tak se to ani trochu windows nevyrovná - zkus si porovnat gimp s photoshopem

Lidi a fakt, zkuste si ten linux alespon, uvidite ze vas to chytne, ze to neni nic tezkeho, jak je krasne zit bez viru a jak se na nem da pracovat minimalne tak dobre jak ve win a mnohdy jeste lepe!

Mě to teda moc nechytlo, jediný rozumný využití linuxu je podle mě na serveru nebo na něm rozbíhat ve VM windows :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu