Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSTT Slot na microSD


sysasysa

Otázka

Čus. Dneska se mi nějakym záhadnym způsobem rozbít DSTT. Nevim jak a proč, ale nejde mi do něj vložit paměťovka. Normálně když jí tam strčim tak zacvakne a drží. Teď se ale nezacvakne a karta tam nedrží. Když jí tam držim, tak normálně funguje, ale musim tam mít ruku. Nevíte jak opravit? S rozebránim bude problém, protože to vypadá že už bych jí pak nedal dohromady (Je to slepený). Jestli to nepude, tak si asi koupim Acekard 2.1, tak se chci zeptat, kde by se dala levně sehnat, popřípadě jakou jinou (levnou) by ste doporučili. Dřív sem nakupoval z dealextremu, ale tam už flash karty neprodávaj. Koukám na shoptemp.com ale tam jí maj teď vyprodanou. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nevim ako to je na dstt ale na acekard je to tez casty problem skus to spravit podla prilozeneho videa je to len pokazena pruzina, zbytocnost kupovat novu malo by to ist rozlepit alebo tam su vo vnutri koliky...kazdopadne nemozes uz nic stratit a spatky to myslim ze zlepit nebude tez problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

luklkluk: POPROSIM TE NESIRIT TUHLE PRASARNU... viz tvuj prispevek. CLOVEK, KTERY PRODAVA KARTU ZA 99KC + POSTOVNE 260KC JE ZLODEJ... PREKUPUJE V ZAHRANICNICH ESHOPECH, KDE POSTOVNE JE ZDARMA A NIKDE AK2i nekoupis za mene nez 200KC !!! (uz ho sleduju nejaky patek)

SYSASYSA: Asi mam jinou verzi DSTT, ale u ni pouze kartu vlozim a neni treba zacvakavat (je uplne bez pruzinky). Pokud bys mel zajem o koupi, posli PM s nabidkou, dohodnem se. (ORIGINAL pro DS/DSL - nova - pouze otestovana)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno já mám originální DSko a jako kdybych kupoval kartu tak něco novějšího, abych nemusel u každý nový hry shánět nějakej patch. Z aukra nakupovat nechci, radši z nějakýho e-shopu. Kartu rozebírat nebudu, pač nejsem nijak manuálně zručnej. Zatim funguje nouzovej plán. Kartu zastrčim a přelepim lepicí páskou. Naštěstí to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

0 shippingzone je perfektny obchod, ich customer service je neuveritelny....len si nezabudni priplatit za tracking number neni to vela a vies presne kde sa tvoja zasielka nachadza, takisto je to perfektna vec na spetne vystopovanie keby ti dlho nepride balik....teraz jedine co mozem ti je zapriat good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu