Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

bully


bluss

Recommended Posts

Bully je super, dohrál jsem na PS2. Jde o "školní" GTA. Jsi kluk ve škole a musíš tam nějak přežít, chodíš do školy - předměty formou miniher, pak dostáváš za zvládnutí upgradu. Jezdíš na kole, skate, mopedu, můžeš jít do města, sbalit nějakou starší slečnu, dát jí kytky a dá ti pusu :lol: mlátíš spolužáky, házíš vajíčka, vyrábíš petardu, pak je házíš po lidech, střílíš prakem...prostě paráda...jo a každej večer máš večerku a když se asi do dvou nedostaneš do postele, tak usneš někde venku a okradou tě :lol: přecejenom nejsi CJ, ale 13ti letej kluk...:lol:

Edit :

Vlastně to možná znáte pod názvem "Canis Canem Edit".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...
no už je to nějaký čas, co jsem to četl.

a četl jsem to přímo tady na foru, někdo psal: že by to do tří měsíců mělo vyjít atd. atd.

ale ty tři měsíce už jsou dávno pryč, to jsem četl, ještě když forum mělo starý dobrý vzhled. :-)

Ted to vyslo as pred 14ti dnama jako Bully: Scholarship edition, ale vyslo to pouze pro Xbox360 a Wii, pokud vim, tak o PSP verzi se neuvazuje..

Ja to ted dohral na X360 a nedokazu si predstavit to hrat na pspcku.. kdo ma Xko, tak to je jasna volba ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

lock, post = body

btw: takových videí jsem viděl....i Resident 4 na psp

naví jak si hraje s tou krabičkou jde dost dobře vidět, že to má vytisknuté, že mu to v tom obalu na hřbetu vůbec nesedí :D z čehož vyplývá,že my jsme psychicky v pořádku, otázkou je zdali i fajnokelma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu