Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2 (Na E3 2010?)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Povídáš nesmysly, na co by ti byly tlačítka když budeš mít dotykový displej, to si odporuje a 120 Mb disk je jaksi málo;)

třeba kdybych si displej nechtěl zašpinit a nebo by dotykáč blbnul a 120 mb min. ! ale aji to by stačilo mi třeba ne protože na iso je to málo ale třeba pro někoho kdo začíná tak mu to stačí (hudba,obrázky,videa)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me ukazou mozna tak externi UMD mechaniku...fakt to s tim GO posraly

PSP Go je jen alternativa k PSP 3000, hry na UMD vychází dál, takže co na tom posrali?...

Foťák, kameru, dotyk. display ... :lol: no Vy jste lolci :lol:

Asi tak nějak... Lidi, pište alespoň nějaký reálný nápady, je to kapesní herní konzole. Spíš bych to viděl "jen" na navýšení výkonu, možná tlačítka R2/L2 + další analog, HDD na 99% ne, spíš flash disk jako v Go, možná 3D technologie, kterou Sony hodně podporuje a další... Ale foťáky, kamery, pohybový senzory.... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekk má pravdu... Buďme realisté. Druhý analog, lepší display, a výkonnější repráky by se určitě hodily... Jinak tvar snad Sony nechá tak jako 1000-3000. Sem tam nějakým menším změnám tvaru se nebráním (ale opravdu malým). Ale fakt prostě je, že pokus alá PSP Go prostě nevyšel... Tak doufejme, že si Sony podobné pokusy odpustí, a vsadí na osvědčenou kvalitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navýšení výkonu, víc tlačítek (jak píše tekk L2, R2), vysral bych se na nějakou UMD mechaniku, ale taky na vysouvací mechanismus... Prostě ten přístroj zmenšit, odlehčit, ale nevymejšlet nějaký krávoviny. Druhej analog mi upřímně ani u FPS moc nechyběl, takže je mi celkem jedno jestli tam bude nebo ne :D. Každopádně by to někdo mohl leaknout chvilu před E3, abych popřípadě stihl prodat Go :lol:

edit: vydání PSP2 podporuje i fakt, že několik měsíců nevyšel novej firmware, takže by se mohlo zdát, že je "PSP tým" zabranej do něčeho jinýho :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva analogy jsou doufam jasny, snad to neposerou. Pohybovej senzor je imho taky jasnej, je to prkotina, nic to nestoji ani nemeri, takze nevim, proc by ho tam nedavali. Kamaera a fotak? hodne bych se divil, kdyby to tam nebylo. Precijen DS to mauz dlouho, pochybuju, ze budou chtit zustat pozadu. UMD asi bude, precijen "lobby" prodejcu her je velka.

Kazdoapdne bodujte jak chcete, chytraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navýšení výkonu, víc tlačítek (jak píše tekk L2, R2), vysral bych se na nějakou UMD mechaniku, ale taky na vysouvací mechanismus... Prostě ten přístroj zmenšit, odlehčit, ale nevymejšlet nějaký krávoviny. Druhej analog mi upřímně ani u FPS moc nechyběl, takže je mi celkem jedno jestli tam bude nebo ne :D. Každopádně by to někdo mohl leaknout chvilu před E3, abych popřípadě stihl prodat Go :lol:

edit: vydání PSP2 podporuje i fakt, že několik měsíců nevyšel novej firmware, takže by se mohlo zdát, že je "PSP tým" zabranej do něčeho jinýho :D.

Tak tak, mechanika v PSP podle mě zbytečně zabírá místo a žere baterku, takže pro PSP by digitální distribuce byla ideální. S analogem taky souhlasím,a le spousta lidí by ho chtěla no :D

Už mě nebaví číst nesmysly jako 3D brýle, telefon, dotyk display, kameru, foťák etc. Takže sem to promazal.

Další "super" výplody fantazie budou smazány a obodovány ;)

No náhodou ta 3D technologie je celkem dost pravděpodobná, protože Sony do ní hodně investuje :) A 3D brýle jsou už na tuhle generaci PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě by se šiklo: Větší displej(místo přiblblý UMD mechaniky),L2,R2,na co pohybovej senzor? ee, Kamera(kamera a foťák dohromady samozdřejmě),microfon(dalo by se to i v nějakej hře využít,a skype taky! ale tady ho nikdy nepoužívá)místo toho vysouvacího xindlu a UMD bych dal místo na baterku a vůbec někam tam hodit aspoň 64MB grafickou kartu. RAMky nejmíň tak 125MB a aspoň o něco lepší procák.HDD vůbec k tomu mam svuj názor->Je to blbost co zbytečně žere elektřinu jedině že by se dal vyřadit HDD z provozu někdy,ponechal bych tam slot na kartu a to je asi všecko. Teď už bych toho moc nevymyslel ale 3D brejle by se možná taky šikly xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už delší dobu se spekuluje, že Sony oznámí na E3 přenosnou konzolku PSP 2. Tyto spekulace nyní podpořil server MCV. Podle něj už mají vývojáři PSP 2 v rukou, aby pro něj mohli vytvořit dostatečně silný lineup her. Samotná konzole by měla mít dotykový displej a dvě kamerky. Jednu bude mít vepředu a měla by sloužit jako web kamerka. Druhá poté bude vzadu a její funkce je zatím utajená. Celou konzoli by poté měl pohánět čtyř jádrový procesor. Jaké ale bude mít přesné specifikace, to je zatím otázkou. Zdroj dále tvrdí, že Sony plánovala uvést PSP 2 na konci roku, ale nejspíš se ho dočkáme až začátkem toho příštího. K těmto spekulacím se už vyjádřil i server VG247, podle něhož ale nemáme očekávat oznámení na E3. Zřejmě bude následovat až na Gamescomu.

ehm.. trapas, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tomuhle mam dve veci... Zaprvý kamerky a dotykáč... super no, jako by si tyhle blbosti nemohli odpustit. Zadruhý, dobry, čtyřjádro, výkon bude pěknej, ale výdrž baterky? Aby to nedopadlo tak, ze to vydrží pul hodiny a pak stejně budem nalepený u zdi s nabíječkama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me druhej analog ne FPS se daj docela dobre hrat i s jednim. To si parte se dvema na PS3 :P samozdrejme nyvyseni vykonu, vydrz baterky a hlavne minimalni poruchovost analogu. Mam PSP 1k a analog je neustale v pytli a temer neexistuje moznost jak to nak rozumne opravit protze technicka podpora sony to nebrala v uvahu (myslim tim treba moznost koupe te gumycky vodici nebo nakou alternativu k tomu vymyslet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, Japonci by nikdy konzoli nepředstavili na Gamescomu v Evropě :D. PSP2 bude představený na nejbližší E3, popřípadě až příští E3. A ten čtyřjádrovej procesor, 2 kamery, dotykovej displej.. Blbost.. Dotykovej displej to mejt nebude a to bych se klidně vsadil :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me druhej analog ne FPS se daj docela dobre hrat i s jednim. To si parte se dvema na PS3 :P

Sakra co máš proti dvěma analogům?! Proč bych si měl kvůli dvěma analogům kupovat PS3?! FPS jsou na PSP špatně hratelný a když už tak ať udělal ty analogy citlivější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Větší výkon, lepší browser,L2, R2 a lepší (pogumovanej) analog by mi stačil. :psp: Pohybovej senzor by se taky někdy hodil, ale na co by mi byly kraviny typu foťák, kamery, dotykáč atd...? Akorát tim zvednou cenu a ve výsledku to bude stejně nahovno. :bash:

Na co dotykáč, když mám okolo displeje tlačítka? Foťák a kameru mám v mobilu a nějaká webka je mi taky k hovnu. Stačí mi, když si zavolám a nepotřebuju, aby mi někdo čučel do huby... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony by měla radši přijít s něčím originálním, co konzoli vyzdvihne. Jelikož NDS a iphone maj dotykáč, každej jinej tak to odpadá, nds má 2 displaye tak to taky odpadá, vsadil bych to spíš na rozšíření tlačítek o L2,R2 a výrazný zvýšení výkonu. Pak by se PSP mohlo chlubit nejvymakanějšíma hrama na handheld vůbec. Nevim jestli by 2 kamery měly nějakej smysl, možná na volání, ale tak od toho jsou mobily a ne herní konzole. Možná by nějaký interaktivní hry využívaly kamer ale pochybuju. A k analogu :D neni potřeba, doted se hrálo bez něj a šlo to, myslim že hrát to jen na analozích by bylo zas takový zbytečný. A ještě by tam mohli dát pořádnej browser, pokud je jejich politika digitální distribuce tak web. prohlížeč tam podle mě spadá. Nevim nic dalšího mě nenapadá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že to 3D není až taková blbost....u nintenda chystají nintendo 3DS a to bude mít 3D bez brýlí....byl by to tedy protiůtok nan NDS...... Jinak 2. analog tam nebude, ptz na nho na 1. PSP nebylo misto na zakladni karta, a pak, kdyby ho tam dali, by bol PSP o dost vetsi, nebotlustsi...

Kamery takova blbost nejsu, uznavam, ta webkamer je nanic, ale ta zadni by mohla prispet ke vzniku her typu Invizimals atd.......

Dotykáč .... určitě tam bude, ale u her bude HW tlacitka..........dot. displej je tam jen pro interaktivitu a browser, jinak podle me lidi ze sony delaji na novem OFW? ktery bude jen pro PSP2......

ALE ROZHODNĚ SE TO NEBUDE JMENOVAT PSP2! spíš něco typu....P2P, nebo PSP n-2000 (go byl N-1000)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak 2. analog tam nebude, ptz na nho na 1. PSP nebylo misto na zakladni karta, a pak, kdyby ho tam dali, by bol PSP o dost vetsi, nebotlustsi...

Dotykáč .... určitě tam bude, ale u her bude HW tlacitka..........dot. displej je tam jen pro interaktivitu a browser,

ALE ROZHODNĚ SE TO NEBUDE JMENOVAT PSP2! spíš něco typu....P2P, nebo PSP n-2000 (go byl N-1000)

Ty jsi taky expert co?

Takže za 1. Viděl jsi PSP někdy rozebraný? Kdyby ano, věděl bys, že druhej analog zas takovej problém není. A už vůbec by kvůli němu PSP nebylo větší nebo tlustější. Jsou i týpci, který si v např. PSP 2000 udělali druhej analog (a zvětšovat PSP nemuseli :dozey: ) ...

Za 2. Dotykový display tam podle tebe bude, ale u her ho nepoužijeme? Tak k čemu nám tam teda bude? :roll: Jen na pohyb v prohlížeči? :) (bez toho by se asi nikdo neobešel že?) 8)

A za 3. Nejchytřejší hlášky na konec. P2P! Play two Portable ?! :thumbup:

Tohle prostě nikdy asi nepochopím... Opravdu kvalitní a rozumné posty... :D

Jo odborník. No to se pozná... :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nintendo 3DS byl aprílovej žert, nic takovýho nebude. A nemůžou se furt ohlížet na to jestli to bude kompatibilní s psp1k...vše jednou končí a podpora tohohle je jen otázkou času. Na DSi taky vycházej hry DSi only, na iPhone 1G,2G se nevztahuje v podstatě podpora a na 3G ted končí taky. Je to i marketingovej tah, prostě tě donutěj koupit si novější, chvíli pojedou oba najednou, výroba se zaměří ale hlavně na novější produkt a až jich bude dost tak prostě střihnou to starý co už nebude dál podporovaný. Takhle to máš i s analog./digi. vysíláním

a s tim názvem, furt to bude PSP :D takže něco jako P2P (Peer to peer maybe? :D:D) asi nepřipadá v úvahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu