Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2 (Na E3 2010?)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stejně si představte ty možnosti pokud by byla pravda o tom, co se teď drbe:

2 kamerky - focení + využití u her jako ovládání např. nějakej miniher)

zadní dotykovej display - u současných psp při hraní stejne tak 4 prsty máte na zadní straně nevyužité, takže by se s nima dalo třeba mířit nebo tak něco

HD rozlišení displaye - samozřejmě "hezčí" grafika a hlavně při připojení konzole k televizi by neměl být takový rozdíl od současných konzolý (ps3 - xbox360)

údajný výkon na úrovni xboxu 360 - souvisí s předchozím bodem tj. možnost hrát hry o kvalitě nepřenosných konzolí doma na tv, možná i porty her z těchto konzolí

2x větší RAMka než současný xbox 360 - tj. pokud se nemýlím, tak by to měl být 1GB RAM, což je paráda pro všechny běžné hry a tím pádem možná i multitasking

3G - jedna z nejlepších věcí by mohla být podpora 3G = konečně pořádný multiplayer v psp

Takže pokud alespoň polovina z toho bude pravda (osobně bych kvůli ceně klidně oželej kamerky), tak do psp2 rozhodně půjdu. Mínus bude určitě cena, kterou bych odhadoval na minimálně 12 000, klidně i víc. Taky doufám že baterka aspoň 5-6 hodin hraní vydrží a pak je to opravdu konzole, která má budoucnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže co si napsal,PSP2 by mělo mejt výkon nejmíň jako PS2,ale teda nevim jak by mohlo mit vykon jak Xko,to zadni ovladani je pro mědost haluzny,já mám zadní stranu ohromě poškrábanou,takže by to pak u PSP2 mohlo nějak to narušit,ale mohl by ten dotykovej zadni display jako tlačítka L2 a R2,kdyby tam bylo 3G tak tam musí bejt i simka ne?+3G je jenom ve větších městech (ostrava,brno,jihlava,Prague)

Kamera by podle mě taky nemusela být,já do psp2 nejdu ani za nic,mám nový PSP a nemám jen tak 12 táců na rozhazování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony na tomhle kousku pracuje už dlouho a kdyby teď přišla s něčím na úrovni PS2, byl by to propadák a to si Sony podle mě nedovolí. Jako chápu že sis pořídil nový psp ale já už to svoje mám dost dlouho a ruku na srdce už z něj opravdu moc vymáčknout nejde. Změnu to chce a pokud to má bejt změna k lepšímu, tak je jasný že to bude drahý a v případě sony spíš předražený ale jinak to nejde no. Podpora 3G už je ve více městech a pořád se hodně rozšiřuje (navíc sem z Prahy takže neřešim) a multiplayer prodlužuje životnost her i několikanásobně. A u ovládání sem zapomněl na hodně důležitou věc a to 2 analogy, takže už pudou hrát dobře i střílečky. Navíc se podívej na funkčnost dotykovýho displaye u Ninteda DS, kde je dotykáč snad jediným lákadlem. Cena bude vysoká ale je to pouze můj odhad vzhledem k předpokládanýmu hardwaru. Ale nižší než 10 000 to určitě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bude problém cena her, resp. vůbec to že potrvá hodně dlouho, než to někdo prolomí (pokud vůbec) a k multiplayeru bude určitě potřeba aktuální OFW. Ale pokud tak pude dát bez problémů hry např. z PS2, tak by o hry na nějakou "chvíli" neměla bejt nouze, to je ale dost předčasný uvažování vzhledem k tomu, že ani nevíme co v něm opravdu bude za HW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se toho ale moc nezměnilo :-). Zrovna to, co si popsal z většiny klidně oželim. Stačila by mi současná velikost karet a odolnost displaye je věc toho, jak se k psp chováš xD. Jako pokud by pouze přidaly dostatek výkonu, aby konzole měla budoucnost a hodily tam HD display tak budiž. Ovšem zlepšila by se pouze grafická stránka to je škoda, 3G a zadní dotykáč by hodně usnadnily ovládání a zase by vznikaly jiný hry s nějakym nápadem (třeba Guitar Hero by se na tom slušně hrál). Jak sem psal kamery je podle mě přežitek a zbytečně by to vyhodilo cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se na net dostaly první obrázky PSP2 :)

http://konzolista.cz/databaze-her/hra/?link=psp-2-3026

PSP2 dev kit obrázky, novinky

Sony je v poslední době ve velké noční můře, ze které by chtěl utéci i Freddy Krueger. Úniku Gran Turisma 5 se možná ještě někdo v Sony zasmál, ale nyní asi už začne teprve pravé peklo. Na internet se totiž dostaly obrázky PSP 2. Sice v hodně špatné kvalitě, ale dostaly, což je to nejdůležitější. Můžeme si hlavně všimnout displeje, který podporuje vysoké rozlišení, kamery a nechybí ani dva analogy! PSP2 poté má mít výkon, blížící se současné generaci konzolí a dokonce bude mít 2x větší paměť, jak PS3 a Xbox 360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Sice to není psp2 ale diskuzi o psphone sem tu neviděl tak co. Celkově se mi ten telefon (jeho HW a vlastně i SW) dost líbí, akorát mě dost sere to, že to nebude přehrávat přímo hry ze současnýho psp. Takže buď bude emulátor (což pochybuju) nebo budou muset vycházet konverze/nový hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu