Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2 (Na E3 2010?)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Handheldové konzoli Sony Playstation Portable se nedaří tolik jako konkurenčnímu Nintendu DS. Proto se Sony snaží přicházet s inovacemi - ostatně dělá to i Nintendo, tudíž by nebylo dobré zaspat. Do budoucna budou obě handheldové konzole podobně odlišné, jako jsou dnes. Zatímco Nintendo vsadilo na trojrozměrnou technologii, Sony podle všeho v novém PSP chce přijít se zvláštním dotykovým displejem. Podle serveru Eurogamer.net prezentuje konzoli na Gamescomu za zavřenými dveřmi vývojářům a vydavatelům.

S velkou pravděpodobností nepůjde jen o evoluční krok, ale o zcela nové PSP postavené na modernější technologii. Kromě změněných vnitřností, které by se měly postarat o větší grafické detaily, je však největší změnou způsob ovládání. Nové PSP totiž zřejmě přijde se zvláštní dotykovou technologií. Nebude se ovládat dotyky přímo na displej, nýbrž z druhé strany. Reakce by ale měly být stejné. Navíc konzoli půjde držet standardně obouruč a prsty mačkat příslušná místa na zadní straně.

viz.http://www.gamepark.cz/psp_s_dotykovym_displejem_udajne_na_ceste_426236.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handheldové konzoli Sony Playstation Portable se nedaří tolik jako konkurenčnímu Nintendu DS. Proto se Sony snaží přicházet s inovacemi - ostatně dělá to i Nintendo, tudíž by nebylo dobré zaspat. Do budoucna budou obě handheldové konzole podobně odlišné, jako jsou dnes. Zatímco Nintendo vsadilo na trojrozměrnou technologii, Sony podle všeho v novém PSP chce přijít se zvláštním dotykovým displejem. Podle serveru Eurogamer.net prezentuje konzoli na Gamescomu za zavřenými dveřmi vývojářům a vydavatelům.

S velkou pravděpodobností nepůjde jen o evoluční krok, ale o zcela nové PSP postavené na modernější technologii. Kromě změněných vnitřností, které by se měly postarat o větší grafické detaily, je však největší změnou způsob ovládání. Nové PSP totiž zřejmě přijde se zvláštní dotykovou technologií. Nebude se ovládat dotyky přímo na displej, nýbrž z druhé strany. Reakce by ale měly být stejné. Navíc konzoli půjde držet standardně obouruč a prsty mačkat příslušná místa na zadní straně.

viz.http://www.gamepark.cz/psp_s_dotykovym_displejem_udajne_na_ceste_426236.htm

myslím že jim jde o to ,aby mohl být větší display a tak větší detaily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím dotykovým ovládáním bude problém

A) nepujde pravdepodobne vyndat baterka

B) bude zde zase chybět mechanika.....což je myslím celkem jasné, přeci jen UMD už je trochu malý....leda by vymysleli UMD blue-ray :D

C)nepujde a to dost dobre videt....tedy...hned nazacatku, bude to urco chtit trosku trening....

D) podle mne ale nepujde o klasicky ovladani - X, O >,< apod....ale pro neájaký spešl pohyby...treba komba v god of War

E) podle mne budou tyto dotykove mysta pozity jako analogove packy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde sem četl že se budou na přenos her používat jen memory sticky......ael bylo by fajn příjit do sony obchodu, říct že chceš tu a tu hru a oni by ti ji nahráli společně s dalšíma hrama na memory stick.....ale je docela vidšt, že je PSP GO s tou online distribucí her moc nepotěšilo -> tedy příští PSP by mělo mít nějakou mechaniku! (furt sním o UBR <univerzal blue-ray>)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím že to bude ako na PSP Go, na hry bude len memory stick (ktorý tiež nie je lacná záležitosť). Keďže to nebude klasický dotykový displej na hornej strane PSP ale bude na zadnej strane ako je na PSP normálne UMD mechanika tak musí niečo odpadnúť. Každopádne by to mali nejako spraviť a to buď externou UMD mechanikou pripojenou cez USB alebo nejako inak. Kupovanie hier cez PSN sa mi nezdá moc pohodlné. Každopádne počkáme čo sa z toho PSP2 vyklube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já vám nevím... Podle mě PSP2 rozhodně není v přípravě, jelikož Sony věnuje v poslední době dost velký důraz na propagaci PSP současného. To by byla dost nesmyslná investice...

Viz např. toto:

http://www.youtube.com/watch?v=tdPvVCbLY5c

Nehledě na to, že přes to všechno je současné PSP technicky asi nejpokročilejší kapesní herní konzole. Ano, iPhone je teď srovnatelný. Ale není lepší. A UMD? Dle mě stále dostatečné. Když do hry nenacpou 1,5 GB efektního videa, nemají problém. I dobrý hry jsou malé. Např. tak dva až tři roky zpět jsem na PalmOS hrál dosti rozsáhlé RPG ve 3D a co se do velikosti týče, bylo asi na 80MB včetně hudby. Ale nebyly tam prostě žádné videosekvence jako v PSP hrách na UMD, vše bylo renderované přes grafiku. O tom to vážně není.

Co se týče digitální distribuce na PSP Go. Ano, je to propadák, ale za to si může Sony samo. Když jsou hry na PSN store dražší než v obchodě. A nejen u nás. u nás je to jen vyhnané do extrému. Např. nedavno jsem koupil Dante's Inferno na PSP v obchodě za 250 Kč. Na PSN jsem ho viděl za sumu rovnou téměř tisícovce... Takže... proč bych si to kupoval přes PSN?

To je asi jako s nákupem hudby přes internet. Můžu si jí pohodlně obstarat jinak, tak přoč bych kupoval např. předražené (dražší než CD na festu nebo v obchodě) skladby v pochybné kvalitě a pochybném formátu třeba na ilegalne.cz?

Kdyby se u toho někdo zamyslel, asi by to tak nedopadlo. Teda hlavně v USA a na podobných trzích. Nikdo by se neobtěžoval lámat nějaké ochrany a kdoví co ještě, kdyby si za 5-10$ mohl koupit a stáhnout hru bez jakékoli komplikace.

Takže nové PSP ano... Ale až tak s novou generací velkého PS, řekl bych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
dneska na hrej.cz v hPodu 243 spekulovali hned na zacatku o PSP2 urcite si to pustte

Natherrealm to už prej měli v ruce.

Na povrch prosakují informace o PSP 2.Tento handheld dala Sony k dispozici studiu Netherrealm, tvůrcům Mortal Kombat.Engine PSP 2 by měl zvládnou 60 FPS.PSP 2 by se do našich rukou dostane pravděpodobně někdy v roce 2011.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to zdá jako kravina... Navíc fotka je první obrázek co našli na Googlu (doslova)...

obrázek je ilustrační, jinak tady to maj taky

http://www.zing.cz/novinky/1269/tvurci-mortal-kombat-maji-psp2

http://www.eurogamer.cz/articles/psp2-v-rukou-autoru-mortal-kombat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu