Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim pomos s FW 3.03 OE-C


Spacirm

Otázka

Ahoj potrebovalbych pomoc s FW 3.03 OE-C.

Mam FW 2.81 a potreboval bych to hodit na FW 3.03 OE-C jenze nevim jak to mam udelat tady jsem hledal vsude ale bud jsem to prehlidl nebo jsem to nenasel a potreboval bych aby mi nekdo kdo tomu rozumi napsal nejaky navod ja to mam udela. diky :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahoj potrebovalbych pomoc s FW 3.03 OE-C.

Mam FW 2.81 a potreboval bych to hodit na FW 3.03 OE-C jenze nevim jak to mam udelat tady jsem hledal vsude ale bud jsem to prehlidl nebo jsem to nenasel a potreboval bych aby mi nekdo kdo tomu rozumi napsal nejaky navod ja to mam udela. diky :cry:

Potřebuješ GTA:Liberty City verze 2.00 a dál v Tutoriálech postupuj Downgrade 3.03

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no... moc jsem toho nepochopil, mam PSP jen chvilku a moc tomu nerozumim nevim jak to udelat dobry by bylokdyby jste mi nekdo napsalnavod

podivej se do sekce tutorialy..navod je tady.. http://console-forum.cz/showthread.php?t=4119 a kdyby si mi zacal vykladat ze nemas fw 3.03 ale 2.81 tak se di bodnout..:D Downgrade primo z fw 2.81 sem zatim nevidel..nejdriv musis upnout na 3.03 a pak pomoci gta na 1.5..nebo upnout na 3.50 a pomoci hry lumines na 1.5..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu