Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption - Online (20)


Mike55

Recommended Posts

V pěti už by to šlo, ty multiplayer mody jsem hrál většinou v míň lidech - cca 3 vs 3... Takže mi napište, až se budeme domlouvat na příště!!

Vrací se to na poslední save, takže věci mizí do stavu v jakém byly při posledním uložení... Když seženeš něco důležitýho, tak je dobrý si to uložit přez tábořiště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím hoši. Možná, že jste si někteří všimli, že jsem se týden nepřihlásil na PSN..spálil se mi router a tudíž s Vámi nemužu ani hrát, tudíž přidejte si všichni zelvaka a hrajte s ním.

ted sem byl taky mimo jak je pekne venku moc nehraju ale dejte info na psn a dame zas nikdy večer kdykoli staci napsat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ja jo, vcera sme to hrali ve trech a bylo to fajn

jn, bylo to super, ted se mi otevřeli ty advanced coop, s expert targeting mode a těžší obtížností, hrál jsem misi waltons gold s náhodnýma lidma a to se prostě nedalo, ty pitomci nechápali, že u posledního checkpointu nesmí vybýhat z baráku, takže tady jsme skončili snad 10x

k tomuto otevření je potřeba dohrát všechny mise (možná na gold rank, to nevím, ale to není těžké)

našli by se tu tři hráči, kteří umí s manual aimem a nejlépe s headsetem? vzájemně si pomůžeme dosáhnout na všechny trofeje apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam už je manual aim nebo je to expert targeting mode?? Jinak já bych o víkendu zahrál...

ve hre se to jmenuje expert targeting mod = lajcky receno manual aim, proste se ti zamerovac necentruje na cil... nebo ty vidis nejaky rozdil mezi expert targeting mod a manual aim? me vyznam prijde stejny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu