Jump to content

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek
 Share

Recommended Posts

Zdravím, jak jistě víte, byl ohlášen na 9.listopadu 2010 nový díl Call of duty nesoucí název Black ops.Na internetu jsem již našel oficiální trailer, jak by měla hra vypadat, podle mě se jedná o velice pěkný kousek, ale to posuďte sami.

Jinak z dostupných zdrojů lze předpokládat, že děj hry bude zasazen do Vietnamu, takže si myslím že tento kousek bude stát za to

zde tedy dávám oficiální trailer, abyste se mohli dostatečně navnadit:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zatim jsem dohral všechny hry ze serie CoD, některý byly lepší a některý horší. Jde o to, že CoD pomalu nemá konkurenci, takže Treyarchu znova stačí vytvořit průměrnou akční FPS a zahrajou si jí všichni ... někteří ji dohrajou a už na ní nešáhnou, někteří jí budou hrát pořád dokola a někteří si budu stěžovat jak se jim nepovedla - otázkou je, která skupina bude největší.

Vietnam je výbornej námět, mohla by to bejt pecka, ale taky to můžou neuvěřitelně zkazit - i kdyby to zkazili, stejně to budou lidi hrát. Osobně jsem zvědavej na novej Medal of Honor, pokud by se vyved, mohlo by to CoD trošku popohnat :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Kooperace se prý nebude podobat Spec Ops z Modern Warfare 2

To, že kooperace singleplayer kampaně nebude dávno víme. Každého tedy mohlo napadnout, že by to mohlo být něco podobného jako Spec Ops mód v Modern Warfare 2. To ale v rozhovoru pro MTV Multiplayer blog Mark Lamia popřel.

Redaktor MTV Multiplayer blogu položil Markovi otázku, zda to budou mise podobné jako Spec Ops v Modern Warfare 2, Mark pouze řekl, že budou dost odlišné, ale nechtěl zacházet do detailů. Bude to něco jiného než hráči očekávají. Hlavním důvodem je zejména zachování akčnosti a filmovosti kampaně-

Zdroj Codgame

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Prijde mi grafika chvilemi opravdu nadherna a chvilemi zase o dost horsi .kdo rikal ze medal of honor je nemastnej neslanej tak jsem zvedavej co rekne na tohle,s realitou to nema nic spolecnyho coz mel medal of honor aspon trosku .No mozna to par lidi zklame,je to takovy vic arkadovy nez predesle cody.Docela me stve tam zluta barva pri ukolech follow apod.Akce je ale pekna a svizna .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy