Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Eurogamer – 8/10

Joystiq – 4/5

Games.On.Net – 4.5/5

Gamekult (Francie) – 7/10

USA Today – 4/4

JVN (French) – 18/20

GiantBomb – 4/5

Kotaku – No score

CVG – 9.3/10

IGN UK – 8.5/10

IGN US – 8.5/10

Exophase – No score

GameReactor – 9/10

The Guardian – 5/5

1UP – A-

GameTrailers – 9.3/10

Videogamer – 9/10

GameInformer – 9/10

Tweakers – 9.5/10

Metro – 9/10

Multiplayer (Itálie) – 9.4/10

TVG – 9/10

Jeauxactu (Francie) – 17/20

velmi,velmi pěkná hodnocení tato gamesa dostává :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na metacriticu si porad drzi neuveritelnou devadesatku a to je prosim vysledkem jiz 31 recenzi. Od trechyarchu jsem porad tak nejak ocekaval vypavku k dalsimu modern warfare, ale asi se kluci dokazali konecne vymenit ze stinu sveho neuspechu v serii, kdy byli se svymi WWII vzdy karani. Njn asi fakt pomohl to, ze okpcili principy MW a nacpali tam co se jen dalo, takze to asi fakt bude ultimatni akcni jednohubka, ale dokud neokusim tak neuverim, kazdopadne se na hru tesim jak malej jarda. Obvzlast na onen vychvalovany pribeh, ktery serie CoD vzdy tak nejak postradala. (Priznam se ze porad nechapu pribeh MW2, nevim proc zastrelili Ghosta a proc byl ten genral hajzl...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem se s tím docela dlouho sral, vyřešil jsem to tak, ža jsem nakonec prostě doběhl do označeného místa a vietnamci přestali přibíhat:D

tak to nevím jak se ti podařilo já MUSEL ty sudy kopnout dolu, byl to cil... - jinak, at bych bezel kam bych bezel, "oznaceny misto" bylo shodit sudy.. vietnamci pribihali furt dokud jsem je nekopnul....

nevim jestli je v tom rozdil, ale ja to hraju na veteran... bylo nemozny to udelat, ale od ty mise pohoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je docela povedená , většina misí se točí okole 70let ... Vietnam je parádně spracován společně s brutalitou této války ... příběh taky celkem povedený .... asi opravdu jedno z nejlepších pokračování calla ...Trayarch se rok od roku učí ze svích chyb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždycky se směju jak jste stoho COD vyplácaný, jaká je to pářka atd. Řadí te to do TOP5, neřikám, že to neni nehratelný, ale vychází to každej rok proboha. Zajimavost v COD je třeba slaňování apod. věci, ale to nedělá hru hrou.

Pro mě jsou hry co patřej do TOP 5 A. Wake, RE5,.... chápu, že každej má jinej styl, ale že až tolik lidí žere COD jsem nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu