Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

Jak někdo říká, že je to víc arkádovitější, než předchozí díly, tak to si dovolím nesouhlasit. Je to úplně stejný, jak engine, AI, komplet, jenom zase jiný prostředí :) Jinak Dead Ops Arcade je příjemný zpestření, zatim 22. kolo, kolem 780k bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Black Ops je nejlepší ze serie CoD samo že je to dáno že je to nové ale MW2 je proti tomuhle nuda hru mám dohranou a dám si jí znovu jak je udělanej Větnam, Mise v rusku a mise s vrtulníkem mě nadchlo dávám za 1 podtržená jen debílek řekne že to je o ničem. Luxus a to bez debat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s kollerem krome cod 1/2 me zatim nic nebavilo jak toto a i kdyz muze bejt engine stejny tak je tam par uprav :)

a jak rika koller to jak je zpracovan vietnam apod. je opravdu luxus... :) pro me lepsi jak cod 4/6 :)

davam 10/10 je tam i docela zajimavej pribeh hlavne akce... :) o neco tezsi uroven nez v cod6 a myslim ze tam jsou i o neco ostrejsi texutry ale to je vec nazoru... za sebe muzu dat 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hrál jsem MP a je to opravdu parádní :) . Ale nejlepší je ten Combat Training :D nastavíte si třeba ,že hrajete 1vs 12 :D a je to neskutečná prdel :D . Navíc je to přece jenom umělá inteligence takže si z nich můžete dělat srandu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu dávám 8/10..... hru sem dohrál asi za 2 dny....a to sem každej den hrál tak 4 hodiny ,) nějak závratně dlouhý to neni. Ale myslím si,že si na black ops dali záležet asi nejvíc ze všech dílů =) ty mise nuda nebyly navíc teď se totálně sekme s kámošem na zombie modu..mapa Kino der Toten

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hrál jsem MP a je to opravdu parádní :) . Ale nejlepší je ten Combat Training :D nastavíte si třeba ,že hrajete 1vs 12 :D a je to neskutečná prdel :D . Navíc je to přece jenom umělá inteligence takže si z nich můžete dělat srandu :) .

Jak se dostanu k tomu pc a zadávám ty kody až po dohrání hry a ten combat mod se odemkne když se jednou připojíš s callem k live a nebo musíš bejt při hraní online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám dělat v tom vietnamu? Slezu po tom žebříku a proběhnu, tam jsou moje jednotky a furt tam přibíhaj vietnamci a mě to píše ať je zatlačim nebo tak nějak. My jsme na takovym kopečku a postujem dolu, ale oni furt běhaj a běhaj a už nevim co snima....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzi sudy, ktore zhodis do zakopov, vznikne ohnivy zakop :D

http://www.gameanyone.com/game/X360/7878.html

A já jsem se s tím docela dlouho sral, vyřešil jsem to tak, ža jsem nakonec prostě doběhl do označeného místa a vietnamci přestali přibíhat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraje te někdo ty zombie? To je celkem masakr, vůbec nechápu jak ukončit to první kolo. Doběhnu nakonec, jsem v divadle u té opony nahodim ten el. proud a kam běžet pak?

Taky sem na to ještě nepřišel =D ale myslím si že se ti odemkne elektrika jen kvuli automatum na fast reviv a na pasti..... dohrat se to kino asi nedá...každopádně muj rekord je 10 vln =D víc sem nedal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já jsem se s tím docela dlouho sral, vyřešil jsem to tak, ža jsem nakonec prostě doběhl do označeného místa a vietnamci přestali přibíhat:D

Přesně, já právě tady vypnul normální obtížnost... Neměl jsem na to nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitaz : 8/10 ? Dej duvod to mě zajímá co čekáš že xko vyždíme ješzě něco navíc? Nebo proč 8/10 co je lepší hra. Pěkně kecáš že si to hrál 4 hod po dvou dnech páč hratelnost je 10-12 hodin tak nelži jo.

Kazdy na to ma vlastni nazor, to ze ses z black ops odvarenej neznamena ze to tak bude vychvolovat do nebes nekdo jiny, krom toho verim ze existuje spoustu lepsich her. A to ze to on dohral za CCA 8 hodin verim. Call of Duty jsou krátké a neznamena ze kdyz si nekde na webu cetl 10-12 hodiny (coz mi prijde na CoD moc) ze to kazdej nahraje v tomhle intervalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, tak tady maj první čekskou recenzu a hodnocení nic moc

http://www.gzin.info/index.php?sekce=recenze&id=47&tag=recenze-call-of-duty:-black-ops

Naprosto otřesná recenze :D ... Opravdu jak může někdo hodnotit jen ze Singleplayeru ,když CoD je především MP hra . Absolutně nezhodnotil zombíky,Dead Ops,Multiplayer (nové módy tam jsou a to,že skvělé),ale jak může označit zvuky jako plus ???? jsou otřesné (až na hudbu) . Atd atd ..... A 6hodin na střední obtížnost ??? Jo tak maximálně s cheatama :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem hru nehral,mam jen dotaz..hra je tedy 6 nebo 7 wave.Uz jsem posranej odpojil xko po nainstalovani novyho dashe,ale ted se bojim pripojit.Kdyz to sleduju,co se resu kolem Fable 3,jak je na tom COD?Jsou obavy na miste?uz me to stalo jedno xko,zase novy nechci resit.Cekam na novej flash..dik za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste jsem hru nehral,mam jen dotaz..hra je tedy 6 nebo 7 wave.Uz jsem posranej odpojil xko po nainstalovani novyho dashe,ale ted se bojim pripojit.Kdyz to sleduju,co se resu kolem Fable 3,jak je na tom COD?Jsou obavy na miste?uz me to stalo jedno xko,zase novy nechci resit.Cekam na novej flash..dik za reakci

Ako k comu si updatujete ten novy DB 12611?

CoD:BO je wave6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu