Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

nebuď drzej?:D kolik ti je prosím?i kdyby ti bylo víc i tak říkám že jsem starší než ty o tvým mentálním věku jsem se přesvědčil touto větou ''Kluci jak to pls udělám..??'' nebudu to řešit nevím co tu chceš psát je to na C-F.to stačí ale ne chlapec to potřebuje v nhl topicu...

konec OT prosím příště SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nauč se český jazyk..a jak jsem psal chceš li ještě něco tak SZ sem už jen k tématu.

''tak sito uvědom ty Lůzo a chovej se slušně k lidem na foru''

:D aha kde se chovám neslušně ?prosimtě nehraj si tu na dospělýho ano... SOUKROMÉ ZPRÁVY ANO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hruju tuhle hru pouze offline ale chtěl bych si stáhnout aktuální soupisky.

Mám flash 1.50 a hru jsem opatchoval na wawe 2 ( aby šla spustit ).

Když se připojím na live konto a stáhnu si jen soupisky od EA nedostanu BAN. ???

Díky.

P.S. Jinak nejlepší NHL a to už hraju od ročníku 96 !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

měl bych otázečku k těm co hrajou mode Ultimate Team.

Jde mi o kartičky u kterých se objeví v pravém horním rohu křížek. Přeškratlá smlouva mi je jasná, to je na prodloužení smlouvy. Ale jak mám předejít k tomu abych u kartičky nedostal křížek ? Co to vůbec znamená ? To znamená že jediné co s katou mohu udělat je že jí dám na prodej do aukce nebo jí zrušit ? Nebo mohu tomuto nějak předejít ? Protože to jako kartičku vytunim různýma tréninkama, nacpu do ní další peníze (pucky) za smlouvy a najednou šlus a křížek ? Neznamená to že je hráč jen na chvilku mimo hru, třeba zranění nebo tak ?

Rád bych kdyby mi tohle někdo vysvětlil, ptal jsem se už na hodně forech a všude bez odpovědi tak kde jidne to už zkusit než tady.

Byl bych moc vděčný.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu