Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ahoj, stáhl sem si nhl 11 na xbox, hraju na monitoru co má rozlišení 1280x1024, v nhl mám pořád nahoře a dole pruhy jakoby to bylo na širokej monitor a tak se mi ve hře zdá že jsou ti hráči takoví rozpláclí :D je to normální nebo se to dá nějak nastavit? v ostatních hrách to je v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě pár dotazů...stačí stáhnout nejnovější verze konfigurační sady nebo musím stáhnout 1.02, 1.03...?? xbox nemám flešnutej, kupuju si normálně origo hry, i to NHL mám origo...když chci hrát po netu, stačí mi ten online pass co je v krabici nebo musím mít gold účet na live?? Sorry za blbý otázky, ale vůbec se v tom live nevyznám...díky za vysvětlení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

@Sewi Ano jede.

Prosím vás, ako sa vyhráva buly?Proti PC mi to ide, ale ked hrajem po LIVE tak nevyhrajem skoro ani jedno.

Kedy presne mam použit RS?Ked hram offline a RS dam dolu hned ako sa pohne rozhodca tak vyhrajem skoro vždy, ale na LIVE vobec.

A ako sa spraví finta, že dostanem puk medzi nohy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Hráváte někdo Be a Pro? Mám v sezoně odehrátých 19 zápasů a mam 67 bodů, hrávám na profesionální úroveň. Každý zápas získávám zhruba 60zk. bodů do útoku, obrany a ty fyzický. Jenže ten růst hráče jde strašně pomalu. Nevíte jak to urychlit, nebo jestli při přepnutí na vyšší úroveň budu dostávat těch bodů více? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tohle přijde jako docela neštastný řešení. Nevim, jak vám, ale rozdělení online a offline hráče se mi vůbec nelíbí. To samé zlepšování hráče online. Ve fifě je to podle mého řešené mnohem lépe.

Jinak takový dotaz, hrajete někdo HUT? A dostal jste se někdo do playoff? Tahle hra je totiž zase důkazem toho, jaké vypatlané mozky pro EA pracují. Minulý měsíc jsem v HUT měl skóre 67-6-1, byl jsem v žebříčku zhruba na 250. místě a do playoff jsem se nedostal. Docela by jsem chtěl ten achievement za to, ale to se jako mám dostat do top 8? Když napíšu na podporu EA, odpoví mi, že to je technická otázka, kterou neumí zodpovědět. Totální vypatlanci od EA. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S online bohužel neporadím, mám ps3 verzi :)

Taky se mi stalo, že v Be a pro v první sezoně jsem měl za 5 zápasů jako centr prvního útoku 15 bodů. 9 branek a 6 asistencí, v +- jsem měl + 16, žádnou tr. minutu a 22 osobních soubojů. A ten osel GM mne přeřadil do čtvrté lajny prý kvůli špatným statistikám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi, žekdyž si centr tak většinou chtěj jenom góly, nic jinýho je nezajímá...

S online bohužel neporadím, mám ps3 verzi :)

Taky se mi stalo, že v Be a pro v první sezoně jsem měl za 5 zápasů jako centr prvního útoku 15 bodů. 9 branek a 6 asistencí, v +- jsem měl + 16, žádnou tr. minutu a 22 osobních soubojů. A ten osel GM mne přeřadil do čtvrté lajny prý kvůli špatným statistikám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, tahle hra to je opravdu zase perla EA. To i NHL 2000 bylo logičtější a lepší. Dnes jsem odehrál 7 zápasů, z toho v každém jsem dostal gól pokaždé z první střely. Sice jsem to šestkrát otočil, ale o to nejde.

Může mi někdo vysvětlit, proč je to pokaždé nějakých 30-5 na střely, z toho tak 15-1 na vyložené šance, ale skončí zápas 5-3?? Nehledě na to, soupeřův gólman chytí úplně všechno, zatímco můj skoro vůbec nic. Krásný příklad ze dneška, frajer proti mě měl 5 střel, všechny z modré čáry zápěstím, skoro všechny po ledě a on mi z toho dá 4 góly? A já dám z 48 střel gólů 7? A z toho těch střel bylo tak 15 do prázdné brány, ale soupeřův brankář to vždy zázračně chytí. Můj brankář stojí u tyče a vůbec se nepřesunuje.

Nehledě na to EA asi aktualizace soupisek nevydává. Ty vole, koupit hru od EA, to jsou opravdu vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co brečíš?? Jinou možnost hrát hokej stejně nemáš, PC verze je 10 let zpět a 2K10 je nepovedený ročník. To že pálíš ze všech pozic jako střelený neznamená, že vyhraješ, ba naopak je to stejné jako v realu, že golmana jen rozchytáš a nebo nehraj pro lamám.Druhá věc je štěstí, někdy ti tam prostě padne všechno a někdy zase nic. Aktualizace soupisek jsou relativně často, vždy u větších výměn. Jediné co se mi nelibí je, že odstraňují z rosteru zraněné hráče a jelikož jsou aktualizace opožděné, tak si jsou někteří hráči mimo soupisku i měsíc po uzdravení, což u hvězd typu Pronger naštve... Jestli si chceš zahrát tak neis75 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju pouze Ultimate Team. Ale promin, aby jsi vždy z první střely v 10 z 11 zápasů dostal gól, co to je? Navíc, já skoro vůbec nestřílim, ale dělám blafáky a nebo střílim jenom z vyložených pozic. Třeba Niemi hraje za San Jose celou sezónu a EA není schopné vydat novou kartu tohoto hráče, takže aktualizace žádná. Jinak tahle hra je pouze a jen o náhodě. Jinak protože jinou šanci nemám a rád si hokej zahraju, tak musim hrát tohle. Jinak hraju proti lepším nebo stejným týmům.

Jinak hledám nějaký EASHL tým, to bude zábavnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju pouze Ultimate Team. Ale promin, aby jsi vždy z první střely v 10 z 11 zápasů dostal gól, co to je? Navíc, já skoro vůbec nestřílim, ale dělám blafáky a nebo střílim jenom z vyložených pozic. Třeba Niemi hraje za San Jose celou sezónu a EA není schopné vydat novou kartu tohoto hráče, takže aktualizace žádná. Jinak tahle hra je pouze a jen o náhodě. Jinak protože jinou šanci nemám a rád si hokej zahraju, tak musim hrát tohle. Jinak hraju proti lepším nebo stejným týmům.

Jinak hledám nějaký EASHL tým, to bude zábavnější.

Ty mě dostáváš... Když ti vadí že máš horšího golmana tak rychle přepni a vychytej si to sám ne ? Skoro každý to tak dělá... Jinak ty blafáky jsou o skillu a o míření až půjde PSN rád bych si s tebou zahrál když řiáš že je to jen o náhodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mě dostáváš... Když ti vadí že máš horšího golmana tak rychle přepni a vychytej si to sám ne ? Skoro každý to tak dělá... Jinak ty blafáky jsou o skillu a o míření až půjde PSN rád bych si s tebou zahrál když řiáš že je to jen o náhodě...

Ale já mám gólmana Nabokova, hodnocení 95, soupeř má gólmana cca 75 a ten jeho chytí vše, můj skoro nic. Jestli se tě můžu zeptat, jak se přepnu do gólmana?? Používal to proti mě jenom tak jeden člověk, ale to by bylo fajn, kdybych se mohl přepnout.

Blafáky mi jdou dobře, ale soupeř mi prostě dává neustále zbytečné góly z modré čáry střelou zápěstím. On nemá, co by udělal, tak nastřelí puk a je to samej gól. To mě nejvíc štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pak jo... Ultimate moc skill hráču nehraje..zkus si ranked proti někomu třeba i z prvních 5000, to je úplně něco jiného... přes 40 střel za 3x5min nejde mít ani proti průměrnému hráči. Náhoda sice určitou roli hraje, ale zdaleka né takovou jakou píšeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu