Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

Nevíte teda někdo kde bych našel ty soupisky ?

Jakou hrajes nejcasteji ligu? ja si udelal celou ELH vcetne upraveneho hodnoceni sice to trvalo nejakej tyden, ale jsem spokojenej EA trosku neodhadli ani to hodnoceni:D U NHL ligy se mi zas prestupy delat nechcou tam je jich celkem dost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Muzu se zeptat, jak se dela takovy ten kratke zasmodrchani pred branou? Souperi ho stale pouzivaji a ja stale nevim jak. :( Muj brankar se vzdy po nem prestane hybat a vzdy daji gol. :(

A dalsi, jak se dela takove to prikrceni aby vam souper prelitl pres zada. Nejak jsem na to stale neprisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje nejaky sposob, ako updatovat roster? resp. takto, o chvilku zacne nova sezona, mam nhl 11 a nechcem kupovat 12ku pre par blbosti, jedine co by som potreboval je akutalna supiska na startu novej sezony... samozrejme, bavime sa o xboxe, neflashnuty, original vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualni soupisku by si si musel vytvorit sam, pokud by ji nekdo vytvoril a uploadovat. Je moznost ji vlozit do savu, ale jakakoliv manipulace se savy je prihlaseni o ban.

Jinak tahle hra je fakt blbost, bud se necim brusli rychleji nebo je tahle hra stejne ♥♥♥♥♥ni, jak Fifa. Nebo muze mi nekdo vysvetlit, jaktoze cerstvi hraci s rychlosti 99 jsou pomalejsi nez unaveni hraci s rychlosti zhruba 75? Hraju jenom HUT nakoupil jsem draha vylepseni a prvni dve petky maji vsichni rychlost 99, jak je mozne, ze jsou tak pomali?

A jestli se zitra nedostanu do Playoff, tak to je naposledy, co jsem si koupil NHL. Totalne dojebana hra (ted nemyslim herne, ale menu atd.), kdy ani samo EA nevi, jak se do Playoff dostat. Psal jsem jim na podporu a odpoved "Bohuzel, my to nevime.". Ma bilance je 71-5-1, jsem v zebricku 535. z 16 000 minimalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktualni soupisku by si si musel vytvorit sam, pokud by ji nekdo vytvoril a uploadovat. Je moznost ji vlozit do savu, ale jakakoliv manipulace se savy je prihlaseni o ban.

Jinak tahle hra je fakt blbost, bud se necim brusli rychleji nebo je tahle hra stejne ♥♥♥♥♥ni, jak Fifa. Nebo muze mi nekdo vysvetlit, jaktoze cerstvi hraci s rychlosti 99 jsou pomalejsi nez unaveni hraci s rychlosti zhruba 75? Hraju jenom HUT nakoupil jsem draha vylepseni a prvni dve petky maji vsichni rychlost 99, jak je mozne, ze jsou tak pomali?

A jestli se zitra nedostanu do Playoff, tak to je naposledy, co jsem si koupil NHL. Totalne dojebana hra (ted nemyslim herne, ale menu atd.), kdy ani samo EA nevi, jak se do Playoff dostat. Psal jsem jim na podporu a odpoved "Bohuzel, my to nevime.". Ma bilance je 71-5-1, jsem v zebricku 535. z 16 000 minimalne.

ty jseš doopravdy největší borec kritizuješ fifu, kritizuješ nhl můžeš mi proboha říct proč si ty hry kupuješ když na ně potom jenom bleješ?

prosím až výjdou 12ky tak si ty hry nekupuj abychom tady nemuseli číst tvoje komenty :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted si to taky rikam, proc jsem si ty hry koupil. EA bohuzel pri tvorbe her vubec nepremysli, neboj, 12 si radeji nekoupim ani jedno. NHL je herně naprosto v pohode. Ale jak se mam dostat do toho playoff, abych ziskal ten achievement? Kdyz to nevi ani EA, tak co je to za bordel? Bodejt bych nenadaval, kdyz vydam hru, tak snad vim, jak funguje. Uz se o ten achievement snazim 4 mesice a stale neuspesne, ve trech predchozich mesicich jsem mel bilanci zhruba 100-10-0 v kazdem a nedostal jsem se tam, zatimco kamarad s bilanci 2-7-0 minulý mesic se tam dostal. :( Jeste jsem psal na EA a oni odpovi, ze to nevi. To je proste vrchol.

EDIT.: OK, takže do Playoff jsem se opět nedostal, i když jsem byl ve 3% tech nejlepsich. Parada EA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

prosim prosim, da sa nejak do nhl dostat update supisiek? neofiko? a existuje vobec nejaky? 11 som poriadne ani nehral, takze sam i nexce kupovat 12ka, ktora ma pre mna zmysle len koli supiskam, tak ze by som do 11 narval supisky z 12ky:) nejaky postup? box mam neflashovany a vsetko original... diky za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu