Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 11


Drag01

Recommended Posts

no já mám xbox krátce...asi tak měsíc...a nikdy sem ten update soupisek nedělal =) a navíc nemám připojený k netu ještě =) ae muuž to tam kopnout z pc to neni problem takže až to bude ten update soupisek tak kdyžtak to sem napiš pls xD abych to tam nedával zbytečně ten net =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

ted jelikoz moc nehraju tak jen na profesionála a verzi nastave 1.02 ale až budou soupisky a rozehraju se tak all star :) já hraju na 3x5 (zatím jen turnaje třeba ta CZE)

a streli jak kdy nekdy 18-20 nekdy 14-25 nekdy 24-27 atd...nekdy ma vic ai nekdy ja goly vetsinou to mam tesny ale treba ted jsem se ve 1/4finale utrhl a porazil svedsko 6-2 a golu dostanu jak kdy nekdy 1 nekdy 5 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nu ja hraji na supestar 3x7 minut zvysil jsem akorat vylucovani PC a dal jsem vylouceno autenticke. Mam za zapas od 15 az 30 strel a pc ma take nejak tak. Jen dostavam obcas takovy narez :) Mno abych pravdu rekl na tohleto nastaveni jsem dal max 5 golu za zapas a jeste ani jeden nevyhral asi tak z 20 zapasu. Nekdy dostanu i 6:2 ale vetsinou to projedu o gol ci o dva no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste si nevyhral z 20?(neber ve zlym taky si pamatuju kdyz jsem prohral 14zapasu za sebou byl jsem nasranej ale pokracoval jsem nakonec jsem teda vypad v playoff ale co :d)

jinak taky mám vyšší vylučování pc a autenticke a autenticky puk :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha xD to jde teda no =) já hraju na superstar teda zkoušim to ted...jinak sem hrál na all star...autentické vylučování je naprd podle mě...to furt někdo sedí =) to neni moc real...taky mám ae zvýšené vylučování...a hraju to 3x5 a někdy 3x6 nvm co je lepší xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jestli mam 4 vylouceni na me strane a pc nekdy 2 az5 vic jsem snad nemel a to je podle me tak akorat tim ze hraju 3x7 minut je to v klidu. Mno jinak Jakube ja se na tu sezonu vyprdnul a hraju jen obyc zapasy. Z 20 zapasu nevyhrat ani jeden v sezone to bych taky nervove nezvladnul , ale tak ucim se to teprve no takze to neresim a kupodivu se mi hraje nejlepe se slabym Torontem nez se silnym tymem. Mam nutkani lognout na xlive a stahnout ten update , protoze mam jeste mesic gold , ale bojim bojim banu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rychlost jsem nechal jak je, jsem rad , ze stiham vymyslet ruzne nahravky atd. Vylouceni mam zvedle na 3. Goly samozrejme mam velky problem davat, strely se skoro nechytaj vetsinou nejaka akce ,ale obcas se povede nejaka krasna strela a to pak srdce zaplesa. Tece, obcas dorazka, golfak ze vzduchu , kde rozhodci ukaze na video a pak ho uzna no parada. Golu na supestar na tech 3x7 minut dam vetsinou tak 2 sem tam 3 , ale spatne branim tak vetsinou to projedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak je to realistický...hodně padá golu když cloníš před golmanem a vystřelíš od modrý...ptm tahákem z kruhů nbo one timer...když se doladí nastavení tak je to pecka =) jj mě taky příde v pohodě ta rychlost co tam je...když to máš na superstar je to akorát =) a to vyloučení mám taky jako ty myslim =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu