Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Njn, headset je ale základní kámen týmu. Bez toho to prostě nejde, ať chcem nebo ne :/.

Tak když pár lidi nebude mít Headset tak se zas tolik neděje, vetšinou podle mých zkušeností když se rozkecá několik lidí najednou tak je v tom docela chaos (ale je pravda že je lepší aby headset měla minimálně polovina týmu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RailDave: Jenže když 5 lidí z 13 má headset, neni to dobrý :).

A věř mi, neni nic horšího, než když pustíš na bojiště 10 lidí, z toho 2 "vedoucí", a snažíš se získat vítězství.

To fakt nejde :D.

PRO VŠECHNY!

Co kdyby se někde koupilo 10 headsetů, třeba z Anglie (levnější, možná i sleva), a pak se to rozberalo? Vyšlo by to levnějc, a zabilo by se deset much jednou ranou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děcka, prostě je to fakt rozdíl hrát s head setem nebo bez ... sám sem si říkal, na co HS, když stejně furt hraju s cizincema .. ale stačí natrefit na kamaráda a je to opravdu k nezaplacení. Protože kolega vám řekne, tam nechoď, je tam snajpr, obejdi to .. nebo se můžete domluvit a při opravování tanku vám ho pohlídá, aby vám ho někde "neukradl" ...

je to na vás, ale myslím, že ta investice není zas tak velká (nemusíte mít nutně origo sony hs za litr) ale ten požitek ze hry .. je to prostě zcela nový rozměr .. a vo vo vo vo votom to je :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WaRDoG: Taky bych řekl.

The Hut: Ne-Sony headset, kompatibilní, cca 400-500 kč (s poštovnym asi těch 500). Což je super ne?

http://www.thehut.com/games/games-accessories/ps3-compatible-bluetooth-headset/10054046.html

Byl by tu nějaký zájem o tenhle nákup? Nemusí jich být přesně 10.

Kdyby jo, můžem to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WaRDoG: Určitě. Půjdou všechny různé BT headsety (od Nokie mám stereo BT BH-503 a funguje perfektně). Nicméně, jednodušší je mít origo, protože se hned spojí s PS3 a má i přímé nabíjení. Ale jinak jde samozřejmě vše. U neorigo se to taky většinou páruje samo, ale sem tam se to musí párovat ručně. To už je jen pár kliknutí navíc :).

V přenosu dat, posílání... žádné rozdíly nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí /cfn/ jako clan tag :). Jo a někde jsem slyšel/četl už nevim, že se může nějaký handsfree rušit s dualshockem, ale to nevim co je na tom pravdy.. já mám tohle http://www.kasa.cz/mobily-mp3-gps/koupit/807934/samsung-handsfree/samsung-wep410/ a funguje v poho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu