Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jedno to určitě neni...s hf které máš na uchu slyším jen komunikaci s ostatnímy a okolní zvuky války jdou z repráků (televize) ..

.. mě to připadá lepší už jen z toho důvodu že vojáci v reálu mají v helmě zabudované sluchátko s mikrofonem kterým komunikují s ostatnímy a nepobíhají po poli s klapkama přes hlavu... (:

jestli z toho chápeš co jsem tim chtěl říct :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale klidně FCB stránky bych taky udělal, domluva by byla rychlá. Ten kdo nemá, tak nevadí ne? Jen mi ale připadá, že všechno se točí kolem keců :D

to legion: nechceš do prvního příspěvku dát nicky a psn nicky všech, kdo má teda chuť si zahrát? aspoň bychom se mohli dát do přátel atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě tak napadá.. místo toho aby se někdo sral s webstránkama tak jestli nebude stačit na fb udělat nějakou skupinu nebo co se tam dělá a ostatní se jen připojí.. tušim že by to bylo přehlednější a jednoduší

To bych si musel vytvořit účet na fejzbůku, sem tam nikdy nebyl:)... dalo by se tam něco víc než jen chatovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo uplně vám závidim že si takhle dete zapařit, já nemůžu páč nemám HS :( ale budu muset asi koupit :)

šak hrát s náma můžeš aj bez HS .. to na funkci nemáš vliv .. jen mám nemůžeš dávat pokyny, nadávat nám, varovat nás před nepřáteli, ..... prostě si ochuzený o další rozměr .. :-)

ale hrát s náme můžeš ... my jsme taky včera .. vlastně ještě dneska pařili s Rohlaisem tak dlouho, až nám v HS došla baterka .. a hráli jsme bez něho .. :-)

dneska ve 20:00 budu připraven :-) snad .. pokud nebude ucpaná cesta z kavek na ládví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se domluvme, já se dělím o PS s bratrem, takže by se mi to hodilo vědět chvilku dopředu...dneska to bylo prima :) ale zas bratr drzkoval...no ale prekvapil mě na arica harbour tak vzhuru nohama, to musel byt nějaký umělec :D

ten HS si budu muset pořídit :))

Jen by mě zajímalo jestli se dá HS "aktivovat" tlačítkem jen když budu chtít něco říct, nebo to jede pořád?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu