Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hm.. koukam že ty jako organizátor stojíš za prd ...

Borci, dneska bych mozna mohl, usporadame to? Pridejte si mne na PSN, pres den budu pryc. LegionCZ

"" Přidat se může kdokoli, stačí mi napsat PM, na icq 454 102 537 nebo na skype L3op4rd5 - ale tam moc nejsem, prosím upozornit PM.

Prosím všechny, kdo mají zájem o přijetí, aby nepsali do tématu, ale pouze PM a ICQ :).

Brzo by se to tu asi zaspamovalo. Díky všem. ""

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvidek:

"hm.. koukam že ty jako organizátor stojíš za prd ...

Původně napsal LegionCZE

Borci, dneska bych mozna mohl, usporadame to? Pridejte si mne na PSN, pres den budu pryc. LegionCZ

"" Přidat se může kdokoli, stačí mi napsat PM, na icq 454 102 537 nebo na skype L3op4rd5 - ale tam moc nejsem, prosím upozornit PM.

Prosím všechny, kdo mají zájem o přijetí, aby nepsali do tématu, ale pouze PM a ICQ .

Brzo by se to tu asi zaspamovalo. Díky všem. ""

Řekni mi proč. Protože nejsem závislák na hrách? Mám svou práci, teď předělávám pokoj, nemám čas. To, že ty si CHCEŠ zahrát, neznamená, že musím i já.

Nemáš headset, rád bych věděl, jak se chceš domlouvat.

Nechci sehádat, ale zkus přemýšlet, že mám své povinnosti. Navíc, můžete si to domluvit sami, já sem tu přes klan, ne přes hry mimo něj (i když s ním souvisí)

Fakt nevim kdy budu moct, možná dnes, možná zítra.

Ale teĎ můžu, cca od 13-14 do zhruba 18 hodin, mohl by někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvidek:

"hm.. koukam že ty jako organizátor stojíš za prd ..

Prosím všechny, kdo mají zájem o přijetí, aby nepsali do tématu, ale pouze PM a ICQ .

Brzo by se to tu asi zaspamovalo. Díky všem. ""

Řekni mi proč. Protože nejsem závislák na hrách? Mám svou práci, teď předělávám pokoj, nemám čas. To, že ty si CHCEŠ zahrát, neznamená, že .........mohl by někdo?

špatně jsi mě pochopil... myslel jsem to tak že ti mnoho hráčů posílalo pmkou psn a ty ostatní " kraviny " a tak by z toho člověk vynachápal že to hodíš souhrně na první stránku jakožto autor myšlenky a topicu o klanu... sám jsi nechtěl aby se to psalo přímo sem aby v tom nebyl " bordel "

každopádně to neřeš, se závislostí na hraní to nemá nic společnýho...:!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu