Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

Muz skoro kdykoli, kdyz to budu vedet dopredu. Nejlepe nekdy v patek, muzem do rana. Ja v sobotu asi moct nebudu, leda az pozdeji, ale to by asi nevadilo :). V patek nejlepe, co vy na to? Zacit cca v 7-8, a koncit taky v 7 :D. Rozhodnete vy, ja mam casu pomerne dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já faktn evim jak se v sobotu vrátim. Ale můžete hrát i beze mě :).

HS neni nutný, ale dost se hodí, bez něj to není ono :). Jestli máš doma nějaký BT HS pro mobil atd připoj ho. Jestli nevíš jak, napiš mi :).

Mimo to, zase si myslim, že hodně lidí bude spíš v sobotu večer někde venku, takže bych to dal vp átek, ale přizpůsobím se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

betu do MoH bych chtěl moc, myslíte, že nebude jiná možnost než si to předobjednat? navíc to stejně asi platí pouze pro nějaké zahraniční shopy ne? doufám, že betu dostanou alespoň ti co budou mít PSN+

edit: tak jsem koukal, že i většina předních českých eshopů má u předobjednávky MoH betu, ale nevíte někdo jak to chodí s tím, že kdybych si to předobjednal, získal přístup do bety a pak předobjednávku zrušil... to by neměl být problém ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to?... aha ted sem si to znova precet ty musis mit pred objednano a zaroven bejt VIP bbc2... ja myslel ze staci bejt jen VIP.. to je jedno tohle je stejne jen early access na ofi stankach je napsany neco o 21.cervnu(jinak beta zacina dnes)...no tak uvidime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu