Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nova cena PS3


Shi-So

Recommended Posts

Tak ,ze by se blyskalo na lepsi casy??;)

http://www.svethardware.cz/art_doc-DCA9B4C03C0A9209C1257313006B4C67.html

Otazkou zustava jak (a zda) se to projevi na nasem trhu.

Ale je fakt ,ze s tou cenou by mohli jit trochu dolu.

Vce4ra jsem v Electroworldu koukal jak na PS3 tak na XBox a musim rict ,ze vzhledem k cene a pri porovnani kvality by u me dnes asi vyhral Xbox...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no i tak je 12k pokrok....

Hm ,ale u nas to 12000,- rozhodne nebude....

Myslim ,ze budem radi za 14000,- a to si myslim ,ze to bude jeste nejakou dobu trvat.....

Ale doufam ,ze po vanocich uz by to kolem tech 12 000,- padnout mohlo a to uz by bylo celkem zajimavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 placek : wv je nejvetsi sit mel sem ho 3 mesice a dam si ho z5 az na nej vyjdou hry od majkrosoftu ...jinak je potvrzeny od sony ze se to zlevni uz zitra v evrope podle me ne u nas ale nejdriv v anglii a ¨pod a ke konci prazdnin i u nas
Hm..asi s těmi Vistami neumíš zacházet.Pro mě jsou daleko lepší než XPčka.Blesková odezva a kompatibilita je taky OK.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm..asi s těmi Vistami neumíš zacházet.Pro mě jsou daleko lepší než XPčka.Blesková odezva a kompatibilita je taky OK.

no hadal bych se ze s tim neumim zachazet me to spis stvalo tim ze mi tam nesli programy ktery potrebuju a padal mi net ale to sem zistil ze by vyresilo vypnuti brany firewall jen me stvalo ze mi nejdou programy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hadal bych se ze s tim neumim zachazet me to spis stvalo tim ze mi tam nesli programy ktery potrebuju a padal mi net ale to sem zistil ze by vyresilo vypnuti brany firewall jen me stvalo ze mi nejdou programy

Prejdi na linux :D ;)

Jinak k nove cene...Mylsim ze nove ceny se jen tak nedockame (skok o 3000 :roll:)

Nevi nekdo jake jsou naklady na vyrobu? (3000kc? :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hadal bych se ze s tim neumim zachazet me to spis stvalo tim ze mi tam nesli programy ktery potrebuju a padal mi net ale to sem zistil ze by vyresilo vypnuti brany firewall jen me stvalo ze mi nejdou programy
Ano je pravda,že některé programy mají problémy,ale vždycky je nějaké alternativní řešení(program).A s tím padáním netu-řešení je zablokovat spuštěné doplňky.(hlavně SKYPE apod.)A rázem je po problémech.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 placek: no prave ze u tohodle nebyl byl to spesl soft k naharavni her na ds a to neslo .....

PS:nehral si crush ?? nwm jak se daj zabit ty hadi takovy co vylezaj z kamene :(

Hm...tak to je horší jestli Ti nefungoval manager na DSko.Řešení je si koupit Flashku ,která to nepotřebuje.Třeba SC DSone.A Crush jsem zatím nehrál.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu