Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DOSBox aneb zlobi vam nektere hry?!


Ski

Otázka

Zdravim,

Mam takovy problem vetsina her co by se mi libila mit v PSPcku (pomoci programu dosbox..) Jendoduse nejede...

At uz zlobi ovladani tak treba nevim co do cofigurace aby se mi to spustilo v rezimu vga :( A treba Hra UFO nejde vubec :( A na tu sem se tak tesil :(

Ma nekdo stejny problem?

Popr. Zde upovat hry (od nekoho kdo to umi - v bataku ovladani atd.. :) i s navodem atd ;) )

Myslim ze by to nekomu pomohlo (aspon me :D )

Prosim hry Civilization (1 i 2ku) a hru UFO :) :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no, když přehlídnu, že mi u dosboxu nějak "vrká" zvuk:cheesygrin: , tak s tím výkonem to vidím tak na 286/16 mhz, sice to má teoreticky emulovat i ems, ale např. podle rychlosti test drive 3 to na to ufo moc nevidím... ohledně grafiky, pár her, co ji samy detekují, dělají to špatně a spustí to v cga (např. titus the fox). Jinak ohledně konfigurace .bat souboru, mrkni přímo do zdrojáku, někde tam jsou všechny zkratky (bez toho např tšžko přijdeš na scroll lock - scrllck :O)

víc nevím, jsem dutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

imho ufo ani civilizaci nerozjedete a o tt-deluxe ani nemluve roflll :D .. staci se podivam jak jsou to narocne hry a ze se vetsina z nich spoustela pod w95... Proste a jednoduse, psp na to nikdy stacit nebude... Pujdou vam tam max starsi hry - "nativni" pod DOSem - tj. treba Biomenace, Prehistorik (1,2), Stunts by mohlo jit, atp. atp. jinak tohle by se vam mohlo hodit http://www.dosgames.com/ ..

EDIT: totiz abych vam to lepe vysvetlil, ona je DOSova hra a "DOSova hra" - DOSova hra je klasicka stara dosovka, s malym rozlisem a nejcasteji pouziva midi zvuk (treba takovej Keen) a pak zde jsou "dosovky" - to je napr. hra Earth 2140 - skvela hra bezici pod DOSem, ale zaroven bezici pod w95 (nejlepe), tzn.. potrebuje podporu VESA grafiky, potrebuje podporu ADLIB bo Sounblaster (16, Pro..) a v neposledni rade potrebuje ke spusteni CD-ROM.. reknete mi nekdo, jak byste takovou hru spustili v DOSu, ba nedejboze na PSP.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhněte si X-COM:Ufo enemy unkown od tekkena (remake z PSX) je to ulne zupa... a taky na psp.novinky sem nasel transport tycoona deluxe, proste parada!!!

2 anonymous:tak sem te jako nepobral s tim neni dosovska hra jako dosovska hra... rekl bych ze kdyz ja delal v dosu, tys tahal jeste kacera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu