Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDSI a R4i-SDHC


hrbesdog007

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Karta by mela byt v poradku. Zkus si vzit kousek papiru (nejlepe nejaky malinko silnejsi, ale ne zas moc), vystrihni si z toho papir o velikosti ty flashkarty a pak ho priloz k flashkarte ke strane, kde je nalepka, a cele to zastrc do slotu.

Tohle by ti mohlo pomoci pro zlepseni kontaktu mezi kartou a slotem.

Doufam, ze mas nejaky system na pametovce (nejlepe primo urceny pro tvou kartu)

Popis mi, co ti to presne dela.

Najde ti to kartu? Mas tam nejakou ikonu, nebo se tam nezobrazi vubec nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Karta by mela byt v poradku. Zkus si vzit kousek papiru (nejlepe nejaky malinko silnejsi, ale ne zas moc), vystrihni si z toho papir o velikosti ty flashkarty a pak ho priloz k flashkarte ke strane, kde je nalepka, a cele to zastrc do slotu.

Tohle by ti mohlo pomoci pro zlepseni kontaktu mezi kartou a slotem.

Doufam, ze mas nejaky system na pametovce (nejlepe primo urceny pro tvou kartu)

Popis mi, co ti to presne dela.

Najde ti to kartu? Mas tam nejakou ikonu, nebo se tam nezobrazi vubec nic?

Nene problem je v tom zy nemuzu najit zadny system ,nevim co stahnout aby jeli flash hry.a nevim co hledat.zyrazi mne ten sovtver NDSI V1.3e kdyz stahnu nejaky soft tak louduje nebo erro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mikro sd tam mam ale ten system je problem ,vubec se vtom nevyznam ja mam PSP achtel jsem ho i pro dceru je ji 6 a prisel jsem na to ze na nintendu je vic detskych her.akorat nevim jaky presne system tam mam natahnout,jestli muzes upresnit neco co bude komunikovat,tak ti budu moc vdecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na ty stracne je anglickej FW: http://www.r4i-sdhc.com/R4-i%20English%20V1.06b.rar

ten stahni a soubor rozbal na root ty microsd karty. tu strc do R4 a tu do DSi a melo by to najet

edit: hehe, no moznosti je evidentne spousta ;) Vzdycky mezi tim zformatuj radsi tu microsd kartu na fat32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, vse co se ti tam rozbali tam nakopiruj.

kdyby to neslo s tim, co jsem ti poslal, tak ti dam jeste nasledujici odkaz

http://www.r4i-sdhc.com/downloade.asp

V levem sloupci je FW 1.22b english pro kartu s nalepkou 1.4, ve druhem (pravem) sloupci je FW 1.09c english pro kartu bez nalepky 1.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych to popsal ale fakt nevim.na dsi se vedle systemu objevi dalsi ikona potvrdim ji a naposledz to hodilo error,pred tim to delalo loading a dost dlouho a pak to zamrzlo.karta je v pohode jen nevim zda R4i je dobra.svagr ma ds a kartz dstt a hned jak je tam vlozi a zapne tak je to najde,na dsi to bude asi jene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze jediny problem je opravdu v tom systemu - spatny system na pametove karte.

Ted jen doporuceni - R4i mas i s krabici, ze? Mrkni se na tu krabici a tam nekde by mela byt udana internetova adresa. Tu adresu vepis do prohlizece a odtama si stahni ten spravny system.

Muzes nam to jeste ulehcit tim, ze nafotis jak kartu (staci ze predu - kde je stitek), tak i krabici, ve ktere jsi ji kupoval --- ono se totiz muze stat, ze stranka, ktera je tam napsana, je davno mrtva a system budem muset hledat v jinych zdrojich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze to bude zajimavejsi nez jsem si myslel :D

http://de.r4i-sdhc.com/R4i%20V1.22b%20English.zip

Je odkaz primo pro tvou kartu. (pokud ho mas stazeny - je z toho leveho sloupce, tak uz nestahuj)

Na pametovku nakopiruj

- moonmemo

- moohsl2

- R4iMenu

- R4.dat

Vypada to, ze jsi to kopiroval vse v jedne slozce R4i V1.22b English :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu