Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

M3DS karta


Marc

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak pro hrani her vyhovuje kazda, ale zalezi jen na uzivateli, co vsechno chce hrat.

Jsou karty, ktere maji malou podporu (nebo hure - nemaji jiz zadnou) a spusti se na ni vetsina her, ale spousta novych uz ne. Jsou karty, ktere maji velkou podporu a na nich spustis vse bez problemu, a pokud problem nastane, tak do par dni je po problemu (aktualizace software nebo casti software to vyresi).

Jak psal k4relB - Acekard, Supercard...

Takze zalezi opravdu jen na tobe. Ozkousej si x her, ozkousej si system, zkus i nejake novinky a pak se uvidi.

Zaroven - jsi tu asi jediny s touhle kartou, tudiz by ses mohl dostat do jeji problematiky a treba poradit i dalsim uzivatelum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

M3 je stara klasika.. Myslim, ze ti na ni pojede vse - jen si myslim, ze tam ten vyvoj neni tak rychly a dynamicky, jako u karet, ktere doporucuje KarelB.. Takze treba u nejnovejsich her budes muset trochu cekat, ale karta je stale podporovana - a to je dulezite ;)

Takze myslim, ze novou netreba kupovat.

EDIT: Nejvic mne dostava, jak KarelB a penthaler M3 DS vubec neznaji, pritom tak jeste pred rokem-dvema lety nikdo nemel nic jineho, nez M3 nebo R4 a nic jineho se ani nedoporucovalo.. A ted je to najednou karta, kterou nikdo nema a nezna.. zajimave..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, dostava mne, ze mluvis obecne za vsechny, ze nemame zkusenosti, kdyz jeste pred dvemi lety byla ta karta nejrozsirenejsi. Ze dnes jiz neni nejrozsirenejsi neznamena, ze ji nikdo nema...

A doporucovat rozsirene karty, s dobrou podporou, kdyz M3 ma hodne kvalitni FW sakura, s dost kvalitnim prehravacem videi (mimo jine), je dosti zcestne.. To je ta neznalost - hrajes si tu na nejchytrejsiho, tak jsem myslel, ze jsi ;-) Tot vse. To mne udivilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu