Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Slim 2000


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 150
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me se ten novej lesklej plast taky moc nelibi

zaprve to ted bude umatlany i zezadu a zadruhy to vypada desne lacine, spis jak kryt od vetnamcu nez draha elektronika i ten cernej a ten stribrnej je obzvlast hnusnej, protoze nejen ze je flekatej ale tlacitka na nem nechali bili tagze to k sobe vubec nepasuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se ten novej lesklej plast taky moc nelibi

zaprve to ted bude umatlany i zezadu a zadruhy to vypada desne lacine, spis jak kryt od vetnamcu nez draha elektronika i ten cernej a ten stribrnej je obzvlast hnusnej, protoze nejen ze je flekatej ale tlacitka na nem nechali bili tagze to k sobe vubec nepasuje

heh vzdyt to vlastne taky je od vietnamcu..vietnamci a japonci, vsechno na jedno brdo :D:D..proste si myslim, ze sony si fakticky hodne pohorsila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pohorsila, par vylepseni to ma a nigdo nic vic nesliboval

to ze ma byt jinej display a 8GB pamet byly famy tagze se neni na koho zlobit

a kazdej mame jinej v kus, treba se to nekomu libi....

ja sem treba spokojenej protoze takhle nemam nejmensi duvod si to kupovat a aspon usetrim

budu jen doufat ze to spojeni s TV je jen otazkou software gdys tam takovej ten konektor vedle sluchatek mame taky - i gdys z fotek mam pocit ze na tom novym je trosicku delsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ma stare psp at si ho uziva , pokud se nekdo rozhoduje o koupi psp tak tomu to je jedno nebo zvoli slim verzi kvuli kecum typu o xx% tenci a lehci. Mne se osobne nove psp nelibi , nelibi se mi zakulacene hrany , nelibi se mi repracky , plast , mechanika celkove to je takove divne , pokud bych si ho chtel koupit tak jedine kvuli darth vaderovi na zadni strane ale nejsem milionar abych vyhazoval prachy jenom za kus nalepky... tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

newpsp5.jpgnewpsp1.jpgnewpsp6.jpgnewpsp3.jpg

Sony včera na konferenci E3 2007 zveřejnila první informace o nové, vylepšené verzi jejich přenosné konzole PSP.

Na první pohled je k nerozeznání od současné verze, ale po bližším prohlédnutí zjistíte, že je o 5mm užší a 3mm kratší. Je také mnohem lehčí (asi o 33%) a to i díky nové rychlejší UMD mechanice. Určitě si také všimnete, že byl odstraněn infra-port a na jeho místo bylo přesunuto tlačítko na přepínání Wi-fi. Na spodní straně PSP zůstaly konektory pro napájení a audio výstup, který je nově rozšířen o video výstup. Díky němu budete moci sledovat UMD video, obrázky a filmy z MemorySticku a UMD hry na televizní obrazovce. Novou vlastností je také nabíjení z PlayStation 3, nebo z PC přes USB při přenosu dat.

Ze zveřejněné specifikace také vyplývá, že nová verze PSP bude obsahovat interní paměť o velikosti 64MB, oproti 32MB v současné verzi.

Prodej by měl být zahájen již v září v Evropě, USA i Japonsku. K dispozici bude hned v několika vyriantách: Piano black (černá), Ice Silver (stříbrná), Felicia Blue (modrá), Lavender Purple (fialová), Rose Pink (růžová) a speciální edice bílá s obrázkem Darth Vadera na zadní straně. Prodávat se bude v blíčkách s 1GB kartou a hrami Daxter, nebo Family Guy "Freakin' Sweet". Verze s obrázkem Darth Vadera se bude prodávat samozřejmě s hrou Star Wars Battlefront. Cena byla stanovena na $199.

zdroj: psp.novinky.org

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam obrazek s ovladacem na mp3...ovladac ma sice krasnej stribrnej krouzek,ale zadnej display...achjo rikal jsem si ze by sony mohlo dojit ze nekteri lidi potrebuji videt id3tagy,ale ocividne na nas kaslou

http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/frame_lead.php?pid=123456&img=3&sid=6173974&feature=1&path=2007/features/new_psp/newpsp_embed003.jpg&caption=The+new+PSP+is+available+in+piano+black%2C+ice+silver%2C+and%2C+for+a+limited+time%2C+ceramic+white.

EDIT: a tady je jeste detail otevrenyho krytu ms

t_0005m_05469b0.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci nioho urážet ale Anonymous_ je opravdu slušnej blbec....co jsem jsi všiml ve všech ostatních topicích kde píše.....

ale k tématu:

UMD mechanika se mi zrovna nelíbí...to jak je vyřešená...to že je tenký pro mě taky není výhoda...vím jak na tom byli malé PS když já měl velké furt v poho a ostatním se rozpadali:D takže to jestli je menší...uvidíme jak to bude....ale to tv připojení je lákadlo...i když kdo ví jak to na tv bude vypadat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam obrazek s ovladacem na mp3...ovladac ma sice krasnej stribrnej krouzek,ale zadnej display...achjo rikal jsem si ze by sony mohlo dojit ze nekteri lidi potrebuji videt id3tagy,ale ocividne na nas kaslou

http://www.gamespot.com/pages/image_viewer/frame_lead.php?pid=123456&img=3&sid=6173974&feature=1&path=2007/features/new_psp/newpsp_embed003.jpg&caption=The+new+PSP+is+available+in+piano+black%2C+ice+silver%2C+and%2C+for+a+limited+time%2C+ceramic+white.

EDIT: a tady je jeste detail otevrenyho krytu ms

t_0005m_05469b0.jpg

to je dira jako do zadku :lol: nevim naco to udelali takove velke :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu