Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na jake TV hrajete na PS3? Co rikate na kvalitu grafiky na normalnich No-HD TV?


Mr Crazy

Recommended Posts

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 months later...
bravia ... 102 cm ... no a mel jsem tam pripojene wii (sice ne pres hdmi ale normalne) a cele to vypadalo opravdu jinak (mam to ve svem pokoji na sony trinitronu)

Sony trinitron kolik to má palců to mám v pokoji taky a má to tak 20 palců :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Stary rusky rubín obraz vedu přes rozsekaný scart napájený na koaxiál :D...Né sranda ale jakože žadnou hdtv nevedu to je fakt maximálně Lcd monitor.ale mám jenom jeden výstup tak musím přehazovat kabliky(grrr) pc vs konzole mno a jak vypada obraz na nějaké te obyč Tv?Mmm podle mě se na to dá koukat,ale není to uplně to pravý ořechový.Kdyby nebylo všecko tak děsně drahý,že? :D 8-)Peace all

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se rad zeptal jestli nekdo porovnaval obraz z PS3 na 37" HD Ready a Full HD (ani mi tolik nesejde na znacce). resim totiz dilema. na tech sedumatriceti palcich je rozdil ready a full asi 15 000 coz mi prijde dolecela dost na to abych pak treba koupil drahou televizi kde je rozdil patrny minimalne. to uz bych radeji koupil ted neco mensiho a az casem vetsi TV. co jsem cetl v recenzich tak podle mnoha lidi je full hd na 37 palcu zbytecny luxus, ale ja pocitam ze bych tu TV vyuzil predevsim na hrani, bo v bedne stejne porad bezi leda velky kulovy a tech blu-ray disku taky kupovat moc nebudu za ty prachy. tak jestli mate nekdo zkusenosti piste. nebo pokud vite kde by byli ochotni mi k ruznym televizim toho plejstejsna pripojit, doporucte, budu jen rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jakoze jel sem prvne pres rca, ted sem to kopl pres hdmi a rozdil jak prase uz ted. a to mam jen HD Ready TV. Koupil sem taky blu ray disk, a jo, je to fakt mazec rozliseni. ale uz si pomalu rikam, ze blbec sem mel koupil Full HD. Jenze za tu bych v 50'' dal asi trikrat tolik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu