Jump to content

Na jake TV hrajete na PS3? Co rikate na kvalitu grafiky na normalnich No-HD TV?

Mr Crazy
 Share

Recommended Posts

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 months later...
  • 2 weeks later...

Stary rusky rubín obraz vedu přes rozsekaný scart napájený na koaxiál :D...Né sranda ale jakože žadnou hdtv nevedu to je fakt maximálně Lcd monitor.ale mám jenom jeden výstup tak musím přehazovat kabliky(grrr) pc vs konzole mno a jak vypada obraz na nějaké te obyč Tv?Mmm podle mě se na to dá koukat,ale není to uplně to pravý ořechový.Kdyby nebylo všecko tak děsně drahý,že? :D 8-)Peace all

ja bych se rad zeptal jestli nekdo porovnaval obraz z PS3 na 37" HD Ready a Full HD (ani mi tolik nesejde na znacce). resim totiz dilema. na tech sedumatriceti palcich je rozdil ready a full asi 15 000 coz mi prijde dolecela dost na to abych pak treba koupil drahou televizi kde je rozdil patrny minimalne. to uz bych radeji koupil ted neco mensiho a az casem vetsi TV. co jsem cetl v recenzich tak podle mnoha lidi je full hd na 37 palcu zbytecny luxus, ale ja pocitam ze bych tu TV vyuzil predevsim na hrani, bo v bedne stejne porad bezi leda velky kulovy a tech blu-ray disku taky kupovat moc nebudu za ty prachy. tak jestli mate nekdo zkusenosti piste. nebo pokud vite kde by byli ochotni mi k ruznym televizim toho plejstejsna pripojit, doporucte, budu jen rad.