Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Po update na Akio 1.7 nejde Soft Reset


David32

Otázka

zdravim udělal jsem update na 1.7 a při pokusu o soft reset se objeví loaing a pak zčerná obrazovka a pak už se nic neděje a když jsem zkoušel hodit znovu 1.6 tak ta vubec nenaběhne

edit:tak už 1.6 jede ale 1.7 pořád soft reset nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Smaz veskere soubory __AIO a akmenu4.nds predtim, nez budes kopirovat novy system.

Aby ti fungoval softreset, tak musis mit tuhle volbu povolenou v menu (cestina tam je, tak to najdes snaze)

Kdyztak pro zajimavost napis, u ceho ti to dela. Je mozny, ze jsi zkousel nejaky HB software a tam to treba jeste zlobi (netestoval jsem u vsech)

A co jeste doporucuji -> PORADNE VLOZIT MICROSD DO AK a AK do slotu! Ono se tohle muze obcas dit jen kvuli spatnemu kontaktu nebo jen BORDELU na pinech.

BTW. me jede softreset bez problemu (sestava, viz podpis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Popravde, nevim v cem muze byt problem, obe hry jsem ted zkusil se softresetem a jede to.

Start - nastaveni - zalozka defaultni nastaveni patche - soft-reset - povolit - OK

HRA - START - VLASTNOSTI - NASTAV ROM - vse nechat na DEFAULT nebo SOFT RESET - POVOLIT - OK

Tohle jsou dve moznosti, jak to nastavit (coz asi vis).

Napis mi co mas presne za kartu - microsd (+ velikost), acekard (v POMOC menu akaio najdes HWID a SVN, tak to radsi taky). Dale by me zajimalo, co mas za DSko + jaky FW (v pripade DSi)

Mel jsi kartu naformatovanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze udelame jeste jednu vec.

Stahni si

http://filetrip.net/f3618-SDFormatter-Version-2-0-0-3.html

vse co mas na karte (krome AKAIO SLOZEK) si zkopiruj (zalohuj) na disk do pocitace.

Kartu strc do ctecky pametovych karet

Spust ten panasonic formater a dej OPTIONS, FORMAT TYPE -> FULL (ERASE ON), FORMAT SIZE ADJUSTMENT - OFF -> OK

a spust FORMATOVANI

Chvili to potrva, ale melo by to pomoci.

Pak si NOVE stahni AKAIO ze stranek http://www.akaio.net/forum/viewtopic.php?t=520&f=8

Nejdrive rozbal do PC a pak na koren karty nakopiruj __AIO a akmenu4.nds

Vytvor slozku HRY a tam nafrkej vsechny hry, co jsi si zalohoval

Pokud to nepujde ani ted, tak jsem v koncich a do konce tveho zivota skoncis na RC2, bez dalsi podpory :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu