Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

AKAIO 1.7 - problém s hrami


fricky

Otázka

Tak prednedávnom som presedlal z fw 4.07 na nový AKAIO 1.7, z čoho som samozrejme nadšený, ale .. tie tituly ktoré mi nefungovali na 4.07 mi viacmenej nefungujú ani teraz ..

Kingdom Hearts (fix) - po stisknukní New Game sa mi objavia blackscreens

Prince of Persia FS - dostal som sa do druhého "sveta", no v treťom leveli mi bráni cestu váza, ktorá sa nedá rozbiť (inokedy sa lahko dala..)

SW Clone Wars Jedi Alliance - po nabehnutí úvodnej obrazovky "Touch the screen" hra zamrzne

WarioWare DIY - po nakreslení toho panáka zas len blackscreens ..

Je to ROMkami alebo zas je chyba na mojej strane? FW som nahral tak jak sa má (kompletným odstránením starého a až potom nahraním nového FW), formát som ešte neskúšal, ten si nehávam ako poslednú možnosť :roll: vie mi niekdo poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zkus ten format pres panasonic formater (viz tema http://console-forum.net/showthread.php?t=94847 )

Stahni si i jine verze her...

u KINGDOM HEARTS je nutne mit cistou romku - bez fixu

Wario doporucuji prvni vyslou verzi... (nevim zda pujde, ale je to lepsi)

EDIT: Kazdopadne nevim, jak se bude chovat "bad batch ak2.1" co mas... takze nejdriv zkus ty gamesy (savy ti budou fungovat i u nich, pokud budou pojmenovane stejne a budes mit nastavenou spravnou koncovku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu