Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlevnější dobíjecí kabel na sixaxis / DS3


lexxx

Recommended Posts

Zdravim,

chystam se koupit sixaxis (original) z aukra. Jenze bez napajeciho kabelu, a tak bych potreboval poradit zda nevíte o nějakém shopu kde bych sehnal pokud možno co nejlevnější (ale samozrejme plne bezproblemovy) napajeci kabel. Nemusi byt nak extra dlouhy, klidne kratsi nez metr.

Za tu dobu co jsem hledal na netu, nasel sem jen nejakej 3 metrovej asi za 4 kila, a to se mi zda za blbej napajeci kabel opravdu palka.

Takze, budu rad za vase tipy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIKDY NEKUPUJ ovladače z Aukra. Hodně lidí to tady koupilo, a hodněkrát to nefungovalo. Kup jedině od kamárda, nebo ofiko. Zásadně nedoporučuji, i když s tím nemám zkušenost.

procetl jsem si topic jak poznat fake ovladač, a ten co kupuju fake neni, je to sixaxis od sony. (Eckova řada). Navíc, je pouze 4 měsíce používanej a budu si ho vyzvedavat osobne. Vzhledem k tomu jak detailne tu byly popsany ruzny problemy s fake i nefake ovladacema, myslim ze pri osobnim predani tohle bude dobrej kauf, kdyz si to pred koupi budu moct detailne prohlidnout, nemyslis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lexxx: Aha, to se omlouvám, nevěděl jsem, že jde o osobku.

Nabíjecí kabel jsem viděl cca za dvě stovky, ale to bylo na Amazonu apod, to je další stovka za poštovný.

No, hlavně tu jde třeba o analogové páčky, mohou být "vykloubené". Kámoš kupoval PS3 z aukra, a ovladač měl pravou páčku jaksi uvolněnou, hodně lehce se pohybovala. Nevadí to, ale trochu bych se bál. Ale taky jde o to, kolik má dotyčný hvězd atd že :). Ale na Aukru nikdy nekupuju třeba mobily, bál bych se o kvalitu.

Romeno: jen dodám, aby si vyfotil nebo někde vytiskl třeba ten USB vstup do ovladače, USB vstupů je snad milion, každá firma má svůj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mých zkušeností, mám doma asi ještě dva kabely, které se sice do PS3 Ovladače vejdou, ale nenabíjí, jsou už staré, tak asi mají malé napětí nebo bůh ví co. Každopádně bych si radši koupil origo, i když na tom není co zkazit :). Je naprd, že i když si koupíš druhý ovladač, není v balení kabel, takže dokupuješ samostatně. Ale když si koupíš HS, dostaneš takovej krátkej. Když na to přijde, tak použiju oba, a nabíjím to z noťasu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu