Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s NDS Lite


fricky

Otázka

Zdar, kamarátovi blbne nejak NDS Lite, DSko mu pravidelne z ničoho nič vypína, pri každej hre rôzne, napr. pri poké ho nevypína vôbec, pri Mario Kart asi tak raz za hodinu, Maria Bros nemôže hrať ani 5 min ... mysleli sme si že to môže byť batériou, tak sme kúpili novú ale problém zotrval. Neviete čím to môže byť? :roll: ... dík za každú radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Rozhodne bych doporucil otestovat pametovou kartu (format pres panasonic formater (filetrip.net))

Pokud problem pretrva, tak zkusit jeste flashkartu (stejny typ, nebo i jinou)

A jestli to nebude ani v tom, tak to bude neco s HW dska... (jak pise k4relB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry den, ja nevim kam jsem tohle mel napsat, tak sem to napsal sem. Potrebuju poradit na youtube sem se dival na navody jak na R4 zmenit themata, ale kdyz jsem to udelal, tak se mi rozzrnila obrazovka. Kazda rada dobra. Moje karta neni fake, dival jsem se na http://www.r4ultra.com/anti_fake.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fake nefake, tady jde o zasah do systemu. Smaz z pametovky cely system a nakopiruj ho tam znovu, zalohu urcite nekde mas. Pak mi kdyztak posli odkaz na ten konkretni system a ja se ti mrknu po tematech, ktere muzes pouzit (co system, to jiny typ temata, jiny vzhled, atd)

EDIT: nebo bude stacit, kdyz smaznes to tema, co jsi tam narval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja jsem mel stahnuta themata presne na R4 ds lite, ale nic. Kazdopadne jsem ten system znova stahnul a dal do dska, a nakopiroval themata, zase nic. System jsem stahnul z http://www.r4ultra.com/download.htm byla to ta anglicka verze. Zkousel jsem tam davat oboje, vzdy to prvni nahore http://www.ndsskin.com/catalog.asp?page=17 , http://www.ndsskin.com/catalog.asp?page=4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkusime tedy jednu vec, jelikoz mi tve informace stale nic nerikaji... (sorry, ale z toho se opravdu neda mnoho vycist)

1. Stahni si neoficialni TTmenu 1.17a12 a aktualizovaci soubory pro nove hry

2. z microsd karty smaz veskere systemove soubory (tzn. vsechno, krome her)

3. nakopiruj si ty stazene veci na pametovou kartu (pokud nebudes vedet co kam, tak jeste napis)

4. vloz do karty a spust

Pokud to bude delat porad to same, tak zkus:

- jemne ocistit kontakty na flashkarte

- kousek papiru a podlozit DSTT ze strany, kde ma nalepku (zlepsi se tim kontakt)

Dej vedet, jak jsi dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkusime tedy jednu vec, jelikoz mi tve informace stale nic nerikaji... (sorry, ale z toho se opravdu neda mnoho vycist)

1. Stahni si neoficialni TTmenu 1.17a12 a aktualizovaci soubory pro nove hry

2. z microsd karty smaz veskere systemove soubory (tzn. vsechno, krome her)

3. nakopiruj si ty stazene veci na pametovou kartu (pokud nebudes vedet co kam, tak jeste napis)

4. vloz do karty a spust

Pokud to bude delat porad to same, tak zkus:

- jemne ocistit kontakty na flashkarte

- kousek papiru a podlozit DSTT ze strany, kde ma nalepku (zlepsi se tim kontakt)

Dej vedet, jak jsi dopadl.

tak vsetko toto som skusil ale nezlepsilo sa to podla mna to je problem v mojej flash karte aspon podla mna keby som mohol skusit niekoho ineho flash kartu ale tuna nikto taky nie je takze tak a new pamatovu si idem asi objednat ale bojim sa ze to bude to iste jak pred tym :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu