Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2011


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Stáhni si znova soupisky, pravděpodobně si nějakým způsobem poškodil uloženej file..

Mimochodem chlapci, tady je jasný důkaz toho, že je fifa nejlepší sportovní hrou historie:

http://doupe.zive.cz/FIFA-pokorila-hranici-100-milionu/sr-1-a-139733/default.aspx

Prosím, vím že to pravděpodobně některé lidi naštve, ale nechte si svoje výlevy a vyjadřujte je tam kam patří. Děkuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dík už to zas šlape jak má.(btw.Kaká jako Kamil v aréně už mě začínal štvát :D )

Čau, taky sem měl ten problém, jen sem stahnul nové soupisky a resnul hru a jelo to v poho btw. já měl v aréně Messiho a jmenoval se Michna:cheesygrin: nebo David Villa byl Davis atp. XD opravdu sem se pobavil..:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si chci zahrát rychlej online match, tak se mi při výběru týmu často stává, že napravo si soupeř vybírá tým a nalevo (tam kde bych měl vybírat tým já), je stále napsáno "čekání na soupeře" a já se nemám do hry jak dostat. Díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Je ve FIFĚ NASTAVITELNÁ RYCHLOST HRY? Vím že jsou 3 možnosti, ale tam nevidím rozdíl chtělo by to mnohem více spomalit. Ve FIFA 10 ve to tak přehnaně rychlé že absolutně nemám možnost si připravit a promyslet taktiku ve hře, hlavně ON.LINE: To je katastrofa.

už ses na toto ptala ve vedlejším topicu na fifu a dostala jsi odpověď !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hrála jsem pouze Demo a po tak krátkém čase je zápas téměř vždy 0:0 takže jsem šla na pokutové kopy a věřte mi, že těch penalt bylo několik desítek a ani jednou se mi nepodařilo trefit bránu a to i bez míření, vždy hráč kopl nad. Vysvětlí mi někdo jak moc mám pohnout anal. páčkou, jak dlouho mám držet střelu, kdy jej mám zmáčknout a jestli se má držet i jiné tlačítko? Protože aby hráč se kterým střílím nedal 80 penalt z 80ti, to je fakt síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrála jsem pouze Demo a po tak krátkém čase je zápas téměř vždy 0:0 takže jsem šla na pokutové kopy a věřte mi, že těch penalt bylo několik desítek a ani jednou se mi nepodařilo trefit bránu a to i bez míření, vždy hráč kopl nad. Vysvětlí mi někdo jak moc mám pohnout anal. páčkou, jak dlouho mám držet střelu, kdy jej mám zmáčknout a jestli se má držet i jiné tlačítko? Protože aby hráč se kterým střílím nedal 80 penalt z 80ti, to je fakt síla.

Dole máš ukazatel přesnosti, tlačítko pro střelu drž jak uznáš za vhodné a analogem pohybuj až po zmáčknutí střely, když s ní pohneš před střelou tak musíš hodně citlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdar,mam dotaz včera jsem zapl fifu a chtělo to pomě kod co je v manuálu ale já ho asi před měsícem už zadával bych mohl hrát on-line proto když ho tam ted napíšu tak nejde.co mam dělat?si země dělaj srandu?kupuj origoš a nezahraju si online?

Pro zatim sem si dal to freeeečko na 7 dní ... chci to ale vyřešit ...

Něco podobnýho se mi stalo u jiný hry od EA minulí uživatle trvdil že kod nebyl použitej tak sem ho tma dal a nešel ... jestly sen estalo to stejný nebo podobný ..

Děkuju za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu