Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2011


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

FIFA ULTIMATE TEAM 11

Poslední roky si hráči fotbalové hry FIFA mohou užívat herní režim Ultimate Team, který vždy vyšel několik měsíců po vydání samotné hry. Bez tohoto režimu se hráči neobejdou ani tento rok. Šéf EA Sports, Peter Moore, dnes oznámil, že Ultimate Team do hry FIFA 11 vyjde už v listopadu, a bude dostupný zdarma pro všechny majitele původní hry. To je určitě hodně dobrá zpráva. „Jsme nadšeni, jak hráči v minulém týdnu přijali FIFU 11. Rovněž jsme rádi, že můžeme nabídnout jeden z našich nejpopulárnějších herních režimů - FIFA 11 Ultimate Team, letos v listopadu plně zdarma. Je to velký mezník pro EA Sports. Překonali jsme prodejní rekordy, recenzenti FIFU 11 chválí jako jednu z nejvíce autentických a inovativních her. Fanoušci poté hrají spolu po celém světě a už nyní mají rekordní počet online her,“ řekl Peter Moore.

zdroj: konzolista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najskor udavas presnost a silu ... presnost musis mat v tom zelenom a silu nedavaj velmi velku a potom s joystickom vyberes do ktorej strany chces kopnut ...

ked budes drzat do ktorej strany chces kopnut uz vtedy ked udavas smer a silu tak vzdy penaltu posere a da vedla alebo prestreli ... cize najskor das presnost a silu a potom vyberes do ktorej strany chces kopnut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajete někdo Be a Pro? Nějak pořád nemůžu přijít na to, jak nebo kdy se můj hráč naučí dělat kličky... Normálně ve hře s jakýmkoliv týmem je to hračka, ale v Be a Pro to můj hráč ne a ne udělat, nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrajete někdo Be a Pro? Nějak pořád nemůžu přijít na to, jak nebo kdy se můj hráč naučí dělat kličky... Normálně ve hře s jakýmkoliv týmem je to hračka, ale v Be a Pro to můj hráč ne a ne udělat, nevíte někdo co s tím?

Tak jestli je to jako v desítce,tak se kličky učí tím jaké má dovednosti s balonem.Na začátku nic moc,ale postupně jak se upgraduje se učí sám od sebe nové.

A jestli to neni tak jako v desítce,tak sory za spam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První kličky si odemkneš tím, že budeš dělat nožičky. Ve hře je nápověda jak všechny kličky udělat, takže neni problém si odemknout všechny kličky během 5ti minut.

Aha, tak díky už nožičky dělat můžu, muselo se mi to tedka odemknout, díky moc dál už si snad dám rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu