Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2011


Pennywise

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hraje tady někdo z vás Ultimate Team? Já skoro pořád, když tak se pochlubte se svým Dream Teamem :) mě se za nějakou tu dobu podařilo vytvořit aspoň toto viz. zde: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#jGowZWxKba88v

P.S. Nejsem žádný fanoušek Arsenalu, ale prostě se mi to tam nějak sešlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Čau, hraje ještě někdo FIFA11 online? Občas bych po večerech zahrál pár matchů. Jsem docela noob, hraju to na Pro a manual controls. Klidně bych se joinul i do nějaký ligy. FIFA 12 mě z dema nějak neoslovila...

Ozvěte se třeba nebo si mě třeba rovnou přidejte na PSN (zacjetoholoket)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak bráníte? mě to přestává bavit a to sem kua fifař .. křížkem běham okolo nih a kolečkem jim tma strčim nohu ale třeba aby šly hráči do nich jak na to? já furt prohrávam kvuly obraně .. to je jediný co mi na týfle fifě vadí jinak se všecho zlepšilo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fifa 12 je hodně rozporuplná sice kolizní systém ve většině případů je supr, ale totálně podkopává schpnost rozhdodčího logicky a reálně hodnotit fauly..ty sou opravdu nevyvedené na hřišti se většina i hodně tvrdejch soubojů ani neomává jako výhoda a naopak skoro jakejkoliv ve vápně je pískanej jako penalta...hra se mi zdá mnohem častěji padá (online) ne tak kvlůli netu mě to v podstatě nikdy nevypadává u jinejch her ani se neseká ale ve 12 se občas stane že spadne a někdy se sekne v menu a musím resetovat ps3 na tvrdo....což přidáší problém s auto ukládáním kdy hra neukládá příliš doékonale na to že to často padá(jeden úspěch u virtuala sem dělal v asi 4x) Zpět ke hře, bránění se mi líbí tak na půl někdy to trochu chybuje ale ve většině případů se vyplaí to požít(když s tím umíte) dál mi vadí v pro clubech pokud hrajete proti jinému klubu a protihráči nehrají za všechny hráče a jsou tam "boti" tak nejdou nejen předběhnout ale ani obehrát jsou zkrátka téměř dokonalí (virtual pro na hodnotě 85) ...to je asi vše zkrátka to co nabízela fifa 11 mi vyhovovalo jelikož jsem si na ní zvyknul a tak si myslím že si stejně všichi zvyknou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu