Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Par/some QUESTIONS about PSP! :-) - Kupuji PSP HLP PLZ!


Anonymous_

Otázka

Takze lidi uz to prislo....

... no prece penize :D

Tzn. ze si budu kupovat pristi tejden PSP (ale to asi nikoho nezajima), zde jde o to, mam par otazek/nejasnosti.. THX za vyreseni...

1) Kupovali jste nekdo PSP v datartu? Presneji v datartu v CÄŚM ? Dovoli vam v datartu otevrit krabici a zchecknout PSP?

2) Je v dnesni dobe jeste nejaka realna sance sehnat desku bez TA 082 nebo vyssi? Tedy NEE!! TA 082+ ?

3) Je baterie pri koupi nabita nebo vybita? (abych se mohl pripadne mrknout na FW primo v obchode)

4) Je videt DP pri vyplem PSP?

5) Jakou kartu do PSP 4 nebo 2GB byste mi doporucili? Primo link, preferuji czc.cz THX

6) Kde byste mi doporucili v Praze (kamenny obchod) koupit PSP, aby melo co nejnizsi FW ?

7) nasel jsem obchod, kde maji Lumines, resp. uz ho maji vyprodane, ja jsem se ptal zda ho maji a on mi rekl ze ho muze objednat.. Kdyby ho objednal, neni zde sance ze sezenu patchlou verzi ? Mam se bat a nekoupit to ?

[noparse]8)[/noparse] Jaka je pravdepodobnost ze budu mit na novem PSP DP..

9) Jak je to s vracenim PSP bez udani duvodu (brick nebo vysoky FW bo DP..)

10) Mam USB kabl, klasickej, kterej pouzivam pri propojovani ngage k PC jako mass storage, mohu ho pouzit k PSP nebo si musim koupit novy..

predem THX za inteligentni odpovedi ;)

PS.. DP = Death Pixel.. Mrtvy pixel (pro ty co necetli tutor)

Takze tj asi zatim vse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1, netusim

2, ted je jedno, jestli mas TA 082...

3, vybita, ale meli by ti pucit nabitou, nebo PSP nabit

4, neni

5, 2GB je malo, vim to sam ji mam

6, jasne

7, kup si ho tady na foru...

8, nevim

9, vysoky FW nevim, DP musi byt myslim 7 a vice, a brick reknes ze se proste nezaplo :D

10, staci normalni mini USB... mam ho od mp3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. nekupoval jsem tam

2. je to jedno, uz jde downgradovat i TA-082

3. me PSP pripojili k siti - rada, pokud ti nezapnou PSP, porusujou zakon, musi predvest, kdyz si to zakaznik preje. Vytahni to na ne kdyztak

4. ne

5. 4 GB, ale sandisk

6. skus Globus

7. patchly lumines jsou zatim jen v Japonsku

8. to se neda nikdy rict, zalezi to na danem kusu

9. DP musis mit 5 vic, pri bricku to nejak okecat.

10. MiniUSB kabel je k psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1, netusim

2, ted je jedno, jestli mas TA 082...

3, vybita, ale meli by ti pucit nabitou, nebo PSP nabit

4, neni

5, 2GB je malo, vim to sam ji mam

6, jasne

7, kup si ho tady na foru...

8, nevim

9, vysoky FW nevim, DP musi byt myslim 7 a vice, a brick reknes ze se proste nezaplo :D

10, staci normalni mini USB... mam ho od mp3

Re: :) 2) ok supa | 7) budu to mit za 599Kc, takze celkem zbytecne kupovat starsi.. abych pravdu rekl, celkove mam na PSP vyhrazene 10 000Kc, ale tj se vsim, i s obalem, s kartou, UMDckem... | 9) jasny, diky ze jsi me ubezpecil ;) || 10) supa, myslel jsem si to..

1. nekupoval jsem tam

2. je to jedno, uz jde downgradovat i TA-082

3. me PSP pripojili k siti - rada, pokud ti nezapnou PSP, porusujou zakon, musi predvest, kdyz si to zakaznik preje. Vytahni to na ne kdyztak

4. ne

5. 4 GB, ale sandisk

6. skus Globus

7. patchly lumines jsou zatim jen v Japonsku

8. to se neda nikdy rict, zalezi to na danem kusu

9. DP musis mit 5 vic, pri bricku to nejak okecat.

10. MiniUSB kabel je k psp

Re: :) 2) jasny, ale me stve ze kdyz delas dwn z 3.50, jako ze ja to tak delat budu pokud budu mit FW na 2.81, tak uz to nikdy pak nepujde na offic nezvyssi UP, jakoze asi mi to bude jedno, ale nemam rad omezeni.. kdo taky jo.. , mno kdyztak bych si koupil novy pspcko :D | 3) THX, donutim je k tomu :D kdyby bylo neunosne vysoky FW, nevezmu to.. to same plati s DP.. je to sice hnusne se tak chovat, ale ja to vykecam a zeptam se jich zda na sklade nemaj lepsi kousek, pripadne bych sel jinam.. | 5) ok, slysel jsem ze nejaky cerveny je dobry.. | 6) j poptam se tam, ale nevidel jsem tam psp | 7) supa, to jsem chtel slyset :) | 8) jasny, jak budu mit jeden DP, neberu.. prece neni problem zajit jinam... | 9) jasny, jelikoz jsem operator call centra, tak bych to urco nejak okecal, ostatne ti imho nebudou nijak dokazovat zda to bylo pri downu, pri upu, ci pri cemkoliv jinem... kdyz se to muze "prej" stat i nespravnou kartou.. urco se sony "bude zdrzovat" zjistovanim priciny bricku.. stejnak by nedokazali, jakej sektor presne je znicenej a proc.. nestoji jim to za to.. imho to jen vezmou a hned vratej, max vymenej, mozna ani nezchecknout (viz zde forum), max to nechaj na ten mesic a pak vratej.. | 10) supa ok

Takze zatim vam vsem moc diky! Jestli mate jeste nekdo vlastni odpoved, hlave na ty prodejni mista, pripadne na tu TA atp.. tak diky moc a napiste to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Počkej do Září na psp Slima! jestli máš 10 táců, koupíš si ho a nějakou dobu budeš žít z umdček a až na něj někdo dá iso hry, budeš hrát je! Já to tak udělam, psp sem měl, ale fotr ho rozmlátil... :-(, aspon budem dva:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

slim fakt nechci, nebudu riskovat - pouze kvuli TV vystupu (od ceho mam PC) a tenkosti - to ze se DG treba vubec neobjevi (o cem vubec nepochybuji, slim uz je hotov, co myslite ze nyni SONY doladuje, FW ? , GUI ? NE! Odpoved je bezpecnost.. Na 100% tam bude nejaka HW kontrola.. a bude to tentokrat poradne zabezpeceny...)

A dalsi vec je, ze PSP chci uz pristi tejden, nebudu cekat, jeste bych si pak tu investici rozmyslel :D A jinak tech 10k, jsem nemyslel jako ze mam hafec penez, ale ze si planuju koupit ultra II 4 GB pamku (nebo kdyztak tu modrou no) a UMDcko s Lumines + PSPcko Base Pack .. to vyjde okolo tech 10k...

Jinak, planuju si ho objednat pres net v datartu - 4999Kc (supa cena) s tim ze si ho vyzvednu na prodejne, kdyz se mi nebude libit, odstoupim od smlouvy, pripadne jim reknu at mi prinesou jiny ze skladu jinak nemaj kseft.. takze asi tak, navic se to da zase na prodejne do 14-ti dnu vratit. takze je to pohodicka ;), hru koupim na CCM v nejakym to malym obchudku u Globusu (599Kc) a kartu kupuju http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-ultra-ii-60x-4gb-magicgate-adapter-pro-standardni-ms-d65721.htm prtze na czc.cz neni dostupna skladem.. takze asi tak, objednam si vse co nejdrive, at uz to mam doma.. ale nejdriv pamku a hru, abych pak mohl rovnou DG, pripadne vratit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lidi tak jak to tedy je ? Kolik vas to stalo v datartu NA MISTE 4999,- (bylo to proste opravdu na miste nebo jste si to nejak predem objednavali pres eshop?) ..

Ma datart jednotne ceny po cele sve siti prodejen? Takze mohu s klidnym svedomim jit v pondeli rano do datartu a koupit tam PSP za 4999,- (samozrejme s odpovidajicim FW :) )? Diiiiky moc za odpovedi!

A posledni vecicka! Je tahle karta dobra do PSP http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-ultra-ii-60x-4gb-magicgate-adapter-pro-standardni-ms-d65721.htm ? Neptam se, jestli byste mi doporucili vetsi mensi atp.. Ale zda TATO karta je dobra, kvalitni a zda je rychla (asi bude :) ) Poprip. esli s ni nekdo mate zkusenosti THX ALL !!! Opravdu diky za rychle odpovedi, objednat kartu bych chtel zitra a PSP koupit uz v pondeli!!! :)

BTW nemuzu se dockat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja ti rkenu jen jendo . byl sem v datartu osobne a koupil sme tam psp rovnou za 4999 base pack + ridge race 2. nenechaji te do otho kouknout pokud to nezaplatis . az pak ti to vydaji ve skladu a muzes si to rozbalit. tot nevyhoda. vyhodou je to ze to lze vratit do tech 14-ti dnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja ti rkenu jen jendo . byl sem v datartu osobne a koupil sme tam psp rovnou za 4999 base pack + ridge race 2. nenechaji te do otho kouknout pokud to nezaplatis . az pak ti to vydaji ve skladu a muzes si to rozbalit. tot nevyhoda. vyhodou je to ze to lze vratit do tech 14-ti dnu.
jasny diky moc, to rozbaleni ukecam - je to i dle zakona, prece nebudu kupovat zajice v pytli ze ? Reknu jim ze jsem s timhle uz mel blby zkusenosti a ze jim neverim atp atp.. ! A dalsi vec je, ze kdyz to muzu do 14cti dnu vratit po zaplaceni.. Tak to v nejhorsim zaplatim, podivam se dovnitr a hned to vratim ne ? :D takze kdyz jim to takhle reknu, zda s tim mit problemy po zaplaceni nebo pred... :) kazdopadne na krabici se mohu na 100% podivat predem, to mam slibene :) takze aspon FW zjistim.. a DP uvidim az pak no..

Ale jinak diky ti moc za tu info o cene a o tom ridgovi! Datart je sit prodejen, takze to budu vyzadovat! :) Kazdopadne v pondeli uz chci udejit z praci s PSPckem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
slim fakt nechci, nebudu riskovat - pouze kvuli TV vystupu (od ceho mam PC) a tenkosti - to ze se DG treba vubec neobjevi (o cem vubec nepochybuji, slim uz je hotov, co myslite ze nyni SONY doladuje, FW ? , GUI ? NE! Odpoved je bezpecnost.. Na 100% tam bude nejaka HW kontrola.. a bude to tentokrat poradne zabezpeceny...)

A dalsi vec je, ze PSP chci uz pristi tejden, nebudu cekat, jeste bych si pak tu investici rozmyslel :D A jinak tech 10k, jsem nemyslel jako ze mam hafec penez, ale ze si planuju koupit ultra II 4 GB pamku (nebo kdyztak tu modrou no) a UMDcko s Lumines + PSPcko Base Pack .. to vyjde okolo tech 10k...

Jinak, planuju si ho objednat pres net v datartu - 4999Kc (supa cena) s tim ze si ho vyzvednu na prodejne, kdyz se mi nebude libit, odstoupim od smlouvy, pripadne jim reknu at mi prinesou jiny ze skladu jinak nemaj kseft.. takze asi tak, navic se to da zase na prodejne do 14-ti dnu vratit. takze je to pohodicka ;), hru koupim na CCM v nejakym to malym obchudku u Globusu (599Kc) a kartu kupuju http://www.alza.cz/sandisk-memory-stick-pro-duo-ultra-ii-60x-4gb-magicgate-adapter-pro-standardni-ms-d65721.htm prtze na czc.cz neni dostupna skladem.. takze asi tak, objednam si vse co nejdrive, at uz to mam doma.. ale nejdriv pamku a hru, abych pak mohl rovnou DG, pripadne vratit...

Treba nebudes muset kupovat to UMD lumines co kdyz budes mit v psp mensi firmware nez je potrebny na lumines....aspon ti to treba vyjde levneji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasny, taky uz s tim zacinam pocitat ze tam bude mensi :) vypada to ze tam bude 2.71 asi.. kdyztak bych jel asi jinam, nemusim za kazdou cenu vyhazovat zbytecne 599,- :) .. jen doufam ze nebudu mit DP, jinak vracim! Takze to budu ukecavat at to predemnou otevrou a ze to zchecknu nebo ze s tim budou mit vetsi problemy, prtze bych to stejne hned po zaplaceni vratil :D

(mozna jsem fakt hoodne divnej, ale ja DP nesnesu, vadej mi strasne i na LCDckach, kde je to pomerne nevyhnutelne.. jeste ze ja na svem ntb zadny nemam :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak PSP uz mam, ted mohu udelat monsi report..

Takze Datart ÄŚernĂ˝ Most - nemaji, budou mit cca ve stredu, posledni FW meli "M" prej..

Narodni Datart - PSP nemaj vubec, nakupni stredisko (ten obch. dum Tesco.. nahore) - vyprodano,

Andel JRC - nemaj, nekdy maji, ale ted vyprodano

Andel Datart - Base Pack Vyprodanej (prej posl. FW K) - dovezou prej dalsi, a bude tam zase i RR2 (ale jakej to bude FW, to netusim), maji jeste 2 Value Packy + 1 co jsem koupil ja.. Rozbaleji to, v pohode! Akorat bacha - zkontrolujte si zda mate v krabici vse!! Ja tam nemel kartu, vracel jsem si, ted jsem zjistil ze tam jeste nemam hadrik, ale na ten uz kaslu, to bych ani nijak nedokazal.. BTW ja mel v tom value packu FW 2.00 (tudiz ani ne TA 082)!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu