Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 S


tekken90

Recommended Posts

Dnes večer se uskuteční tisková konference Microsoftu na E3, přičemž trošinku nečekaně se už nyní dostala na veřejnost dvě velká tajemství, kterými chtěl Microsoft uhranout všechny hráče a herní novináře. Prvním je odhalení Slim verze konzole Xbox 360, která je o něco menší jak současný model, ale co je nejdůležitější, obsahuje 250 GB pevný disk a v základu má integrovaný Wi-fi adaptér. Zdá se tak, že letošní E3 bude opravdu bohatá na zajímavá oznámení. Jen abychom se vše nedozvěděli před tiskovými konferencemi.

- 250GB disk

- integrovaná wifi

- menší rozměry

500x_slim360.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak je to konečně oficiální :) info o Valhalle se objevilo už před několika měsíci - http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=cs&sl=en&tl=cs&u=http://gaming.hexus.net/content/item.php%3Fitem%3D22951&rurl=translate.google.com&twu=1&anno=2&usg=ALkJrhiVC0nVStnDzm10pN-STFEaZleM3w. Představit by se to mělo dneska v 19.00? Interní HDD moc jako plus nevidim, naopak wifi je fajn ... uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale co povídáš - konzoli si přece nekupuju kvůli vzhledu !!

No to je pravda , ale mě osobně se líbí stávajcí design Xboxu ,

zatíco to slimko ... no nevim prostě se mi vůbec nelíbí ten větrák , a přijde mi to nějaký křivý ( skosený ) .

Můj názor ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dámy a pánové, cena za nejškaredější design konzole putuje přímo k Microsoftu za nový Xbox slim. Gratulujeme!!!

Sice málokdo při koupi konzole hledí na na design, ale já bych tohle v obývacím pokoji vedle televize mít nechtěl... I stará verze Xka oproti tomuto vypadá jako designový majstrštyk.

(edit: berte prosím jen jako můj názor na Xbox 360 Slim, protože už jsem se doslechl, že příspěvek do veřejného diskusního fóra je v dnešní době bráno jako ignoranství, dokonce "blbé" ignoranství)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konzoli si clovek sice nekupuje kvuli vzhledu jak psal toro, ale urcite se najdou lidi, pro ktere je dulezity a muze hrat urcitou roli ve vyberu (at uz xbox vs ps nebo xbox vs xbox slim). I ja osobne bych si radsi koupil klasiku, pokud by teda nebyla drazsi. Jinak sem rad, ze sme se konecne dockali integrovane wifi.

Jinak nevim, proc by mel Marwa byt "blbej ingorant", rekl svuj nazor a to slusne, to se snad nesmi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představit by se to mělo dneska v 19.00? Interní HDD moc jako plus nevidim' date=' naopak wifi je fajn ... uvidíme.[/quote']

No mám dojem ,že MS má představení v rozmezí 19:00-23:00 takže bude na co koukat...

BTW ten box vypadá vážně děsně,ale wifi uvnitř se mi líbý .;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné výrazné plus , nehledě na ten HDD je určitě WiFI to je tak to vše se mi na něm líbí , vzhled není až tak hroznej pro Konzoli ale je hroznej pro Xbox 360 ! Nový slim(ko) sem si představoval tak, že bude podobné svému bratrovi (klasickemu Xku) a ne že bude naprosto odlišné, toto pro mě prostě není Xbox 360 ... (vzhledově hlavně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda me se ten design nelibi, je urcite zajimavej, futuristickej ale leskly uz mam z PS3 dost a ty hrany se mi nelibi, ale urcite pro spoustu lidi super. HDD i WiFi se hodi ale za flash bych to asi nemenil xD zvlast kdyz ty funkce muze mit i starej box.

Je zajimavy jak Sony sla z leskly na matnou a Microsoft zas z matny na lesklou. V tomhle bych spis dal na Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu