Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

mám dotaz, nechci ted stahovat Deux, ale možná v budoucnu ano, to však už v nabídce nebude, je možné to řešit tímto způsobem: na chvíli zapnu stahování, ale pak jej vypnu, hra by se mi měla objevit v Download listu a z něj je udajně možné stahovat hry i v budoucnu, kdy už nejsou v aktuální nabídce, samozřejmu pokud mám stále aktivní Plus účet, nemáte s tím někdo zkušenost zda to takto lze obejít?

udelas toto, das download (u free, u placene je buy) a objevi se ti stranka kde mas nazev hry a udaje o datech (pr. 4gb) a to je vse. vyjedes z nabidky a podivas se download listu. Jak je hra v download listu,tak si ji muzes kdykoliv stahnout,ale hratelna bude pouze po dobu kdy ti budes platit psn+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

O podobe PS+ pro Vitu se uvazuje. Udajne Sony delala vyzkum zda by hraci ocenili s PS+ ziskat kopie obou verzi her. Tzn. pokud budete mit Raymana na PS3 automaticky byste ho meli mit i na PS Vita. Zatim jde, ale jen o spekulace. Na realnou podobu musime pockat.

To by bylo super, myslím si že by to hodně zvýšilo prodej PS Vita. Aspoň já bych si to koupil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kez by to s PS+ pro Vitu zavedli a sli jeste dal.

Osobne bych byl nejstastnejsi pokud bych si na Vite mohl zahrat PSN tituly jako Trine, Shank, Joe Danger, Limbo, nebo i od zitrka nabizenou Laru. Tyhle hry jsou super, ale na PS3 je casto zanedbavam ve prospech velkych titulu. Obavam se, ze to ale az prilis velika sci-fi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

619231034.jpg?key=236213&Expires=1342674759&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=CgBnTrSBzfwUC8j~GeoY5bzKGMXKX14W-baHwdDlSlnlfrjfJqSVU0EJB25VbSz6FN7gFEra-YFPwmJ7utGdOLBQudnC~u6ZdGRgEC14~7zcJ~3mPMQIrDxzxLquSZ2CbPFMcScdoyONPTCLAOLUaOH9FLM36cTcF2HGYJqjH~Y_

Takto vypadá první nápověda od Rosse. Příští týden bychom měli dostat další. Zkuste si trochu zaspekulovat, jakou hru by to mohlo naznačovat :)

Mohlo by se jedenat o něco co se odehrává v New Yorku (velké jablko), takže např. Prototype? Nebo by to mohl být náznak Assassina (rajské jablko)? Moje osobní volba by byla na Ratchet All4One, zelená barva je jasný kapitán Quark, ale to je spíš přání.

BTW na PS+ si můžete stáhnout Laru Croft a k ní by měli být DLS s 50% slevou, když jsem se včera díval, tak DLC které přidává Kane a Lynche bylo zdarma, jestli se jedná o chybu, tak ji určitě využijte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

619231034.jpg?key=236213&Expires=1342674759&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=CgBnTrSBzfwUC8j%7EGeoY5bzKGMXKX14W-baHwdDlSlnlfrjfJqSVU0EJB25VbSz6FN7gFEra-YFPwmJ7utGdOLBQudnC%7Eu6ZdGRgEC14%7E7zcJ%7E3mPMQIrDxzxLquSZ2CbPFMcScdoyONPTCLAOLUaOH9FLM36cTcF2HGYJqjH%7EY_

Takto vypadá první nápověda od Rosse. Příští týden bychom měli dostat další. Zkuste si trochu zaspekulovat, jakou hru by to mohlo naznačovat :)

Mohlo by se jedenat o něco co se odehrává v New Yorku (velké jablko), takže např. Prototype? Nebo by to mohl být náznak Assassina (rajské jablko)? Moje osobní volba by byla na Ratchet All4One, zelená barva je jasný kapitán Quark, ale to je spíš přání.

BTW na PS+ si můžete stáhnout Laru Croft a k ní by měli být DLS s 50% slevou, když jsem se včera díval, tak DLC které přidává Kane a Lynche bylo zdarma, jestli se jedná o chybu, tak ji určitě využijte.

bude to hra na 100% Sideway, ta hra s graffiti. Snad nejsi zklaman, eu sbira jen zbytky po USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tak malo casu, ze jsem sotva vsechno spustil. Je to az k zblazneni, ze nevim co driv hrat.

2headhot: To je tvoje spekulace, nebo je to nejak od Sony potvrzene? Ja si myslim, ze by to treba i mohli byt Gotham City Imposter, taky uz jsou na US storu.

Je fakt, ze mi vedle US prijde EU nabidka trochu horsi. Je to smutne, proc to nemuze byt jedna k jedne. Pobavilo me, kdyz Ross na reakci, ze US ma vice her jak EU napsal, ze je pro ne dulezota kvalita a ne kvantita a potom dostaneme hry z puvodni US nabidky. Porad si myslim, ze je PS+ super, ale kdyz ma clovek moznost porovnat, tak vzdycky jedna nabidka vyjde jako horsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když si stáhnu nějakej Fullgame trial budou tam i trofeje ?? A jestli ano budou se mi pak normálně zobrazovat online, když si je synchronizuju, nebo si budu muset tu hru koupit aby to šlo ? Jde mi o to, abych nestahoval hru co má 8GB zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když si stáhnu nějakej Fullgame trial budou tam i trofeje ?? A jestli ano budou se mi pak normálně zobrazovat online, když si je synchronizuju, nebo si budu muset tu hru koupit aby to šlo ? Jde mi o to, abych nestahoval hru co má 8GB zbytečně.

Jojo, trofeje tam budou, včera jsem zkoušel Raymana Origins a trofeje normálně naskakují (to znamená, že po synchronizaci ti zůstanou normálně na účtu)

Otázka je kolik se toho dá stihnout za 60 min :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak si myslim, ze to vazne bude Sideway. Jak tu naznacoval headhot. Prvni jablko-New York a ted tenhle obrazek bude nejspis odkaz na nazev hry (sideway - bokem, postrani, stranit se).

tak to doufam že :D to je hra co mě moc nenadchla, ale aspon budu mít čas dohrát Deus Ex :).

Uvidíme, narovinu se ho zeptáme (už sem to udělal nevědel sem zda někdo z vás má odvahu,. nebo aspoň twitter...), aspon se hned dozvíme zda je to správná myšlenka. Jeslti ne, mužem tipovat dál... Maximálně ze sebe udělam "blbečka" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu