Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Playstation Plus - placená verze PSN


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak Ross McGrath dnes na svem twitteru uvedl. Ze nas pristi mesic necekaji tri, ale pet her. Kdy se jich dockame, jestli uz pristi tyden a ktere to budou je zatim zahada.

Posledni napoveda na hru mesice, ktera nahradi DeusEx, je obrazek klauna Pennywise z filmu/knihy TO.

Uprimne to uz se mi jako napoveda na Sideway nezda. Mozna se dockame Batmana. Na twitteru jsem cetl tip, ze druhy obrazek odkazuje na Tima Burtona (rezisera filmu Batman) a ted je to zly klaun. Mozna to ale odkazuje na zanr a mozna nas ceka horor. Dalsim typem je Twisted Medal.

Zkuste si taky tipnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střílim úplně od boku, ale Darkness se odehrává v New Yorku ne? Ale nevim jak do toho zapadá druhá inicie a taky je to od 2K který tam zatim žádnou svojí hru nemělo. Spíš bych to viděl zas na něco od Sony/THQ/Square Enix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trošku prohledával.... a opravdu to vypadá na něco s Gotham City...:

The Big Apple? If we take Gotham or Gotham City as a de facto nickname of New York City, along with The City That Never Sleeps, then The Big Apple could be the answer.

s_link.gifhttp://www.barrypopik.com/index.php/new_york_city/entry/gotham_city/

"The city (of New York) is sometimes referred to as "The City that Never Sleeps", while other nicknames include Gotham and the Big Apple."

s_link.gifhttp://en.wikipedia.org/wiki/New_York_City

However, there is also the fictional Gotham City which is home to Bruce Wayne and his alter ego Batman. That fictional city is based on large metropolitan areas like Baltimore, Chicago and New York city.

s_link.gifhttp://en.wikipedia.org/wiki/Gotham_City

I did not find any nicknames for the fictional Gotham City. Rather, it is the real city of New York that is nicknamed Gotham or Gotham city.

Otázka je zda to je Batman, Batman Arkham City, nebo Impostors.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne popravde jedno co to bude, bude to zdarma,tak dam jenom download do download listu a mozna si to nekdy zahraju, potrebuju dohrat tak 100 her.

Nejdulezitejsi je pro nas,hlavne kdyz jsem si to nekoupili, to pak nasere nejvic:)

tak ja musim dohra taky tak nějak her a hdd je total plný :D a to nemluvim o tom co ma vse jeste vyjít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem trošku prohledával.... a opravdu to vypadá na něco s Gotham City...:

Otázka je zda to je Batman, Batman Arkham City, nebo Impostors.....

mrkni se na muj stary prispevek ze druha moznost co jsem psal byl ten online batman, jednoducha dedukce,kdyz nevim podivam se na usa store a tam najdu pravdu. Velice pochybuju,ze bychom meli neco co oni ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne muj prvni tip asi o dve strany zpatky byl tak Gotham City Imposters, ale prave z toho duvodu, ze uz ho US ma. Me to uprimne nevadi, at mame klidne uplne to samy. Lepsi nez poslouchat stiznosti, ze to mame horsi.

Ty hry navic si myslim budou spis PSN tituly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimne muj prvni tip asi o dve strany zpatky byl tak Gotham City Imposters, ale prave z toho duvodu, ze uz ho US ma. Me to uprimne nevadi, at mame klidne uplne to samy. Lepsi nez poslouchat stiznosti, ze to mame horsi.

Ty hry navic si myslim budou spis PSN tituly.

Což GCI splňuje, takže to bude ono :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame potvrzenou hru co bude navic a jedna se o PSN titul Rock of Ages. Posledni napovedou na hru mesice postoval Ross McGrath dnes na twitteru a vypada to na Dead Space. Zde je prispevek jednoho uzivatele, ktery to objasnuje. Dead Space. Apple = (Isaac) Newton. 'Space' between buildings. Clown = horor. Line cutter = Dead Space weapon.

Je to zvlastni, ale zase to dava smysl, prestoze tipu tu uz bylo hodne a vypadali taky nadejne. Osobne doufam, ze to bude druhy dil pokud to bude skutecne Dead Space 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zvlastni, ale zase to dava smysl, prestoze tipu tu uz bylo hodne a vypadali taky nadejne. Osobne doufam, ze to bude druhy dil pokud to bude skutecne Dead Space 2.

No taky doufám, že to bude spíše DEAD SPACE 2 když už...jedničku mám doma, takže by se mi to nehodilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak zajímabvá akce od playstationu probíhá zde na facebooku:

https://www.facebook.com/SonyPlaystation?ref=stream&sk=app_423711397642076

jedná se o hry zdarma: Jewel Keepers: Easter Island a Urbanix

jsou to MINIS ale i tak, někoho to muže bavit navíc to je na PS3, PSP i VITA. tak si to někdo muže dát na přenosnou konzoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Isaac mě napadl taky ale připadalo mi to tak bláznivý že sem to ani nepsal. A neseděly mi ostatní indície.

Dvojku mam, ještě sem jí ani nehrál tak doufám v jedničku. Neni to sice úplně můj čaje ale zkusim to rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se muzete tesit z Dead Space 2 a Rock of Ages.

Dalsi PS+ nasup cekejte 15.8., kdy nas opusti Darksiders a Renegade Ops a prijdou dve nove.

Melo by se jedna o dve BD hry, dle infa na blogu. Navic 22.8. se dockame tento mesic jiz druhe hry navic Retro/Grade (první je Rock of Ages).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Dead space už mam... škoda, ale aspon zas bude dost hráčů do multiplayeru :party:

Rock of Ages je super! Včera sem se u toho s bráchou nasmál jak už dlouho ne :) Jen mi přijde že ty stavby vlastne vubec nemaj žádnej vliv v takovym měřítku aby to otočilo váhy na stranu hráče... spíš mi to přijde o tom kdo první dokoulí kámen k bráně vyhrál... protože i ty další kameny už má pak o to dřív...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu